Мама хоче, аби я дала чоловікові другий шанс. І це при тому, що вона знає про коханку та його неодноразові походеньки. А все через гроші

У 2021 році я розлучилася зі своїм чоловіком Олегом. Він просто знайшов собі молоду коханку на роботі. Потайки від мене переховувався майже рік, а потім нарешті зізнався. 

З чоловіком я прожила 15 років. У нас є старша донька Рита і молодший син Тимофійко. Олег мав свій бізнес, гарний будинок у Сокільниках. Його мережа магазинів була настільки прибутковою, що я могла не працювати. Він сам попросив мене займатися хатніми справами, няньчити дітей. 

І я була гарною господинею. Готувала улюблені страви Олега, тримала дім у чистоті. Сама зробила гарний квітник на подвір’ї, возила діток на спортивні гуртки та секції. Старалася не сідати чоловікові на голову, не вимагати від нього золотих гір. Адже бачила, як йому важко дається працювати і підтримувати бізнес. 

Однак, у грудні 2021 року він подав заяву на розлучення. Мені було так важко усвідомити, що Олег мав коханку на стороні. У той час, як він розважався, я сиділа та сумирно чекала коханого вдома. 

Так, як будинок та машини належать Олегові, то ми з дітками переїхали до моєї мами. Вона жила в Тернополі. І точно не була рада, коли побачила нас на порозі квартири. Ще й почала мене намовляти повернутися до Олега, уявляєте? 

– Він тобі стільки грошей давав, на руках носив. 

– Мамо, але ж він мені зраджував.

– Нічого, заради таких статків могла і потерпіти! 

Не дивлячись на докори мами, я старалася сама утримувати дітей. Правда, у 36 років важко знайти якусь гарну роботу. Особливо, коли у тебе нема такого стажу роботи. Тому я пішла продавати одяг на базарі. Олег платив аліменти, але їх було дуже мало. А ще дітки не знайшли спільної мови з однокласниками та не змогли завести друзів у Тернополі. 

У мене на особистому фронті також не складалося. Всі лякалися, наче вогню, коли чути, що я розлучена та маю двох дітей. І мама за нагоди любила пригадувати Олега та робити мені боляче. 

Однак, я не опускала руки, чесно. Бо розуміла, що діти це мій стимул працювати, йти далі. Звісно, думала про власну квартиру та пошуки іншої роботи. Навіть планувала поїхати на заробітки. 

Але неочікувано у житті знову з’явився Олег. Десь знайшов адресу магазину, привіз букет квітів та солодощі дітям. Я його прогнала геть, викинула той віник у смітник. А він не здається. Прийшов до моєї мами додому, переконав, що дуже мене кохає і хоче повернути родину. 

Пошепки

Як виявилося, він просто не витримав життя з молодою коханкою. Вона хотіла їздити на моря, отримувати дорогі подарунки. Тому він її прогнав і згадав про мене:

– Я хочу знову жити з тобою. І так сумував за дітьми.

– Чому ж ти після розлучення до них навіть не приїздив у гості? 

– Я все часу не мав. Але зараз готовий виправитися!

Чесно, я не відчуваю нічого до Олега, крім відрази. Та і діти на нього дуже ображаються, називають зрадником. Старша донька всі фотографії з ним в альбомі порізала та спалила.

Однак, мама постійно насідає та намагається нас знову помирити:

– Ну дивися, він усвідомив свою помилку, перед тобою на колінах готовий стояти та пробачення вимолювати.

– Ма, Бог йому суддя. І я не хочу спати в одному ліжку зі зрадником. 

– А ти хочеш, аби твої діти в злиднях жили? Він їх батько! Сама ти нічого не досягнеш без Олега! 

Я вже морально втомилася від цих сварок. Не можу і не хочу більше довіряти чоловікові. Бо зрадить раз – то зрадить і 100 разів.

Однак, не знаю, як це все пояснити мамі. Вона вже настільки мене та дітей не любить, що хоче здихатися? 

Що робити нашій читачці у такій ситуації? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector