Мама хоче вийти на пенсію за власним бажанням. І думає, що я буду допомагати їй фінансово. Наче у мене інших проблем нема!

У мене зараз в родині склалася не проста ситуація. Мама зібралася виходити на пенсію та сподівається, що я допоможу їй потім фінансово. 

Я працюю майстром на СТО, зарплата залежить від кількості клієнтів. Буває, що ледь 12 тисяч зароблю, а в сезон міг отримати набагато більше, 20 та вище. Жінка у декретній відпустці, виховує третю дитину. В нас малюки майже одного віку, добре, що одяг один за одним доношують і не треба багато нового купувати. 

Виручає, що теща з села передає нам домашні продукти раз на тиждень. Однак, витрачаємо гроші на комуналку, на заправку машини чи на підгузки для дітей. Старший син вчиться у школі та ще ходить на заняття футболом. Це ж ще треба давати гроші на спортивну форму, збори на змагання, грамоти і кубки, оренду приміщення. 

І ще й на додачу мама сказала, що вже хоче вийти на пенсію:

– Я вже напрацювалася на 100 років вперед. Годі спину гнути, хочу спокійно відпочити. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Мені ця ідея взагалі не подобається. Он мій кум в таку саму ситуацію попав, правда, його тато вийшов на пенсію завчасно. Він отримує якісь виплати, але то дуже мала сума. І тепер вимагає, аби син оплачував йому комуналку, купував ліки та продукти:

– Мені жінка вже так мізки проїла. Бо тато щотижня просить або 500, або тисячку. Я ж не банкомат.

Пошепки

– А відмовити?

– Ага, аби він потім дорікав, який я син поганий. Наслухався достатньо від нього, повір. Таке враження, що на пенсії всі батьки думають, що мають жити на широку ногу за наш рахунок. 

– І що мені робити? В мене мама має на пенсію йти.

– Навіть не смій пропонувати допомогу. Повір, ти потім так гірко пожалієш. Я ті гроші, які витрачаю на тата, міг би вкласти у родину. Та нам навіть ремонт не світить через забаганки батька. 

Я не знаю, що робити далі. Жінка ще рік точно не зможе вийти з декрету. Тим паче, що зараз у нашому районі нема місць у дитсадках. 

У моєї мами діабет та проблеми зі спиною, треба купувати дорогі ліки та мазі. У нас зараз такий період у родині, що кожна копійка на вагу золота. 

Тим паче, маму директор з роботи не виганяє, вона сама хоче піти геть. Хоча може ще ну 3 роки точно працювати спокійно, там отримує пристойну зарплату головного технолога. 

З одного боку, я чудово розумію, що батькам треба на старості років допомагати. Однак, я не можу. Нам і так ледь-ледь вистачає, а тут ще й мама – додатковий вантаж на мою шию. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector