Мама і тато дивилися телевізор, як раптом мама сказала: «Я втомилася, вже пізно, піду спати»

Розвісила всі речі і вирішила пришити гудзик на сороці. Зібрала в дитячій кімнаті всі іграшки, повитирала мокру посуду, поставила свій телефон на зарядку. Полила на балконі квіти, помила горнятка, повішала чисті рушнички у ванній кімнаті. Тихо зітхнула і попрямувала в спальню. На декілька секунд застигла, бо писала повідомлення вчительці, поклала в рюкзак дитині кишенькові гроші, поставила на місце книгу. Прийняла душ, зробила всі доглядові процедури та почистила зуби.

– А чому ти ще не лягаєш? – крикнув тато з іншої кімнати.

– Вже йду – відповіла мама.

Почистивши зуби, вона згадала, що потрібно насипати собаці корму. Заодно перевірила, чи закриті вхідні двері, вимкнула в коридорі світло. Зайшла в кімнату до дітей, поцілувала їх, забрала шкарпетки та шорти, в яких ходили діти, закинула їх у кошик для брудної білизни. Перевірила математичний приклад, над яким сидів старший син.

Добралася до спальні, завела будильник, витягнула чисті речі дітям на наступний день, почистила їхнє взуття і записала собі у нотатки ще декілька важливих справ на завтра.

Якраз в цей момент тато крикнув з вітальні: «Я йду лягати. Хочу спати». Він швидко піднявся в спальню та ліг на ліжко. Загалом, так відбувалося кожного дня. Чому жінки живуть довше чоловіків? Тому що вони не можуть спокійно піти: у них завжди є величезна кількість справ.

І, дійсно, не довго думаючи, він відправився в спальню. Загалом, нічого особливого. Чому ж жінки живуть довше? Тому що не можуть піти завчасно: у них занадто багато справ…».

Саманта Вільяр і Сара Брун (з книги «Як жити, коли все на тобі»).

А ви погоджуєтеся з написаним?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: