Мама ніколи не хворіла, здавалось – вона залізна. Тоді я вирішила поспостерігати за нею і все збагнула

Давно я дома не була, навіть на свята поїхала з друзями в гори. І от нарешті дісталася рідної хати. Мама з татом живуть на околиці в невеличкій квартирі. Для мене це завжди найзатишніше місце у світі. 

Моя мама неймовірна людина. Якось я замислилась, чому за все життя я не пам’ятаю, щоб мама хворіла. Вона завжди дієвою була. Не можу навіть згадати, щоб у ліжку лежала і серіали дивилась. Я вважала, що ненька знає якийсь секрет, рецепт чи фізичні вправи, котрі допомагають залишатись здоровою та міцною.

А оскільки останнім часом я увесь час почуваюсь стомленою і слабкою, вирішила поспостерігати за мамою. І ось, вечір, рідненька прийшла з роботи, принесла дві торби продуктів і відразу заходилась готувати вечерю. А це не просто макарони з підливою. Повноцінна страва, салат, десерт. Накрила на стіл і покликала нас. Доки ми їли, вона майже не присідала. Лиш бігала туди-сюди: то сметану принесла, то огірочки мариновані.

Потім усі пішли відпочивати, дивитись телевізор. Мама пішла прибирати на кухні, мити посуд. Потім взялась мити підлогу. Тут з дивану обізвався татко:

 – Та сядь вже, новини подивись!

 – Зараз, хвилинку!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Та хвилинка тривала дві годинки. Ненька почала збирати усі речі, які були розкидані по квартирі. Тоді зняла з балкона випраний одяг й вирішила його поскладати. А коли батько вже хропів на дивані, мама взялася готувати на ранок йому костюм і перекус. Спати рідна пішла о першій годині ночі. Я не витримала й спитала:

Пошепки

 – Чому ти зовсім не відпочиваєш? Невже не стомлюєшся? 

 – Звісно, стомлююсь. Але я нічого не встигаю. 

 – Але ти міцна, бо ж ніколи не хворієш. 

 – Дорогесенька, я просто не маю права хворіти! Не дозволяю собі цю розкіш.

Після цієї розмови я довго думала. Усі кажуть, що жінки витриваліші, довше живуть, а вони просто не можуть померти раніше. У них же так багато справ.

Та чи правильно це? Не впевнена, що хочу так жити. 

Чи повинна жінка увесь час бігати без можливості присісти? Як гадаєте?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector