Мама першою запропонувала сидіти з онуками. А тепер каже, що ходить сюди, як на каторгу!

Зараз у мене з чоловіком та дітками деякі проблеми. Я попросила маму про допомогу, рідна людина, не відмовить. Мама одразу погодилася, казала, що можу телефонувати навіть вночі. 

Однак, тепер я просто шокована з її поведінки. Не думала, що моя мама на таке здатна! 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я народила третю дитинку, дівчинку Софійку, ще в декреті. Чоловік раніше дуже добре заробляв та утримував нашу родину. Я ж весь час приділяла діткам, адже у нас вони одного віку. 

Але от декілька місяців тому його компанія закрилася. Навіть зарплату Сергієві за той місяць не дали, тільки пару тисяч і все. Зараз він знайшов новий підробіток, але там зарплата 12-15 тисяч. 

Тому я вирішила також вийти на роботу. Працюю майстром манікюру, у нашому районі є салон краси. Але ніяк не змогла знайти садочок, куди б взяли діток. Там місця нема, туди дуже далеко їхати, там взагалі хабар хочуть, приватні дуже дорогі. А няньку ми не потягнемо ніяк по витратах.

Я переступила через свою гордість та вирішила попросити допомоги в мами. Вона на пенсії, але має прибуток (здає квартиру в оренду) та ще продає з дачі продукти, які вирощує. 

– Господи, та чому ти мені раніше не сказала? Чого мовчала? Завтра до вас приїду! 

Перші тижні мама нам дійсно дуже допомагала. Поки я була на роботі, вона встигала і з дітками погуляти, вкласти їх на сон, потім з ними знову погуляти, вивчити якісь віршики та пісеньки, нагодувати. Часто ще нам з чоловіком робила щось смачненьке на вечерю.

Але потім її наче підмінили, чесно. Щовечора зустрічала мене з докорами “чого так довго”, “діти галасували”, “вдома безлад”, “скільки можна ледарювати”. 

Потім вже починала говорити, що я поганого чоловіка вибрала, не вмію дома господарювати, всюди тільки безлад, а мої діти невиховані та дратівливі:

– Ті вар’яти мене скоро до могили заженуть! Ні кроку в цю хату не ступлю.

Пошепки

Але все одно приходила і бурмотіла “я сюди, як на каторгу”. Діти часто відчували поганий настрій бабусі та починали плакати. Але мама не соромилася навіть при них сваритися з Сергієм:

– От, бачиш, не соромно, що теща повинна за вашим виводком слідкувати? Що, наплодив, а я маю виховувати?

Вже і чоловік дратувався. Мало того, моя мама ще й нашим сусідам нажалілася. Каже, що я її змушу за дітьми дивитися безкоштовно. Але ми оплачуємо мамі проїзд, я ще купую їй продукти додому та даю на комуналку. 

Я не знала, що робити. Тому зателефонувала за порадою до тітки Василини, моя хрещена. Ну нехай хоча б вона пояснить моїй мамі, що так поводитися з рідними не можна:

– А ти що хочеш від матері? Думаєш, вона на старості сиділа та мріяла тих дикунів бавити. Тоді віддай дітей у садок і не мороч їй голову

– Та як я віддам, якщо місць нема. 

– Тоді сама крутися. Не треба від неї допомоги просити. 

Я не знаю, що ще робити. Моєї зарплати точно на няньку не вистачить, однозначно. І на роботу заборонено приходити з дітками, вони заважають. Якщо директор побачить – то просто вижене мене геть. А я не можу втратити роботу. 

Не розумію, чому мама так різко змінила поведінку. Спершу сама погодилася допомагати, а тепер так поводиться…

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector