Мама покликала нас з сестрою і, як сніг на голову, видала новину. Не знаю, як далі з нею спілкуватися

Я страшенно злякалась, коли мама зателефонувала і сказала нам із сестрою приїхати. Уявіть, які думки в голову лізли. Раптом ненька хвора, або ж щось сталося. Вона ще й наголосила, що це терміново. Що я мала думати?

Ми поїхали відразу. Мама живе в гарному будинку, майже в центрі. Наш покійний тато усе життя працював високопосадовцем, жили ми добре, ні на що не скаржились. Та коли його не стало – усе змінилося. Мама витратила усі його заощадження на наше з сестрою навчання. А щоб відгуляти весілля – продала дачу й машину. Вона допомагала нам, як могла, хоча зараз вже й самій важко було. Жінка котра завжди мала чудовий одяг, ні в чому собі не відмовляла, тепер ходила в обносках та шукала магазини зі знижками. 

Ми приїхали щойно змогли. Сіли біля неньки готові вислухати страшну правду. І раптом вона сказала.

 – Любі мої, я так втомилася від бідності. Не хочу так віку доживати. Я вирішила продати будинок і купити невеличку квартиру, а решту грошей мати на старість.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Такого ми не чекали. Навіть сказати не знали що. Ми все ж розраховували, що будинок з часом залишиться нам. Ми б поділили й придбали кожна собі по квартирі. Все ж сестра живе зі свекрухою, страшенно свариться з нею. А я з чоловіком орендую житло. Хотіла, аби ми з мамою залишились, та він був проти.

А зараз всі мрії та надії зруйновано. Я не могла мовчати.

 – Мамо, а ти вважаєш, що ми взагалі прав на цю хату не маємо?

 – Ви молоді, у вас ще все буде.

Пошепки

 – Але ж тато такого б не схвалив?

 – Тата давно немає. І я все робила, аби вивчити вас, допомогти.

 – Мамо, ти витрачала на це батькові гроші.

 – Я могла не дати нічого і забезпечити собі нормальну старість. А тепер бідую. Від вас допомоги не дочекаєшся.

 – Ти ж знаєш, як нам важко!

 – То може слід більше працювати. Нехай ваші чоловіки їдуть на заробітки та купують квартири.

Ми посварилися. Засмічені ми з сестрою поїхали додому. Юридично, ніяких прав на будинок не маємо. Та моя знайома адвокатка стверджує, що можна судитися. І цілком вірогідно, що суд розділить житло на трьох.

Порадьте, як мені бути? Боротися за своє чи залишити все, як є?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector