Мама сказала синові, що з’їла його цукерки – реакція хлопчика розчулила усіх

В сучасній методиці виховання дітей є дуже багато суперечок та розбіжностей, стосовно того, як правильно мають поступати батьки, щоб їхні діти виросли повноцінними та самостійними.

З кожним роком батьки все більше і більше розбещують власних дітей, а потім самі скаржаться на недостойну поведінку, або ж повністю їх оправдовують. Насправді діти розуміють набагато більше, ніж ми вважаємо,

Ми самі дозволяємо їм нами маніпулювати. Кожна нова істерика у малюка народжується з подачі його ближнього оточення.

Ми вам розповімо історію про одного чудового хлопчика. Дана ситуація є елементарною майже у кожній сім’ї, однак,  в цьому випадку гляньте на реакцію дитини. 

Мама 3-х річного малюка на ім’я Джилліан Гроуз вирішила злегка розіграти свого сина. Жінка заховала усі солодощі в будинку, навіть з улюбленими цукерками, які хлопчик отримав за виступ на святі. 

Коли дитина попросила в мами чергові ласощі, вона просто сказала, що з’їла їх усіх. Виправданням для жінки був сильний голод 

Природно, Джилліан чекала істерики.

Хлопчик був розчарований і не міг зрозуміти, як так могло трапитися. Однак,  дитина залишалася абсолютно спокійною.

Тоді він спитав у жінки, чому вона не їла їжу з холодильника, адже так змогла б залишити трохи солодощів і для нього. Потім він сказав, що йому не шкода для мами цукерочок, і що нічого страшного не трапилося.

Весь цей діалог дитини і його матері був знятий на камеру. Після того, як мама сама вийшла з шоку і повернула хлопчикові його подарунки, вона виклала це відео на свою сторінку в соціальній мережі.

Вам сподобалося відео?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector