Мама вимагає взяти кредит, щоб заплатити їй за квартиру та погасити борги

Одружилася я рано – в 19 років, тому доросле життя почалося швидко. Зараз виховую восьмирічну доньку. Проблеми у стосунках за батьками – вони постійно просили у мене грошей, однак я не можу бути фінансовою подушкою, мені всього лиш 31 рік, потрібно робити вклад у власну сім’ю. 

Мої батьки не мали стабільного заробітку, тато музикант, мама ріелтор. Все життя прожили в орендованому житлі, не завжди мали змогу оплачувати. Ми з чоловіком кілька разів брали для них кредити, які вони і не виплачували толком. Такі фінансові питання перекладають на мене, адже я єдина дочка. Але в міру дорослішання я зрозуміла, що моя допомога йде в нікуди. Вони все менше стали працювати, періодично випивати.

Коли мені виповнилося 27, я зрозуміла, що мої батьки дорослі і дієздатні люди, які можуть подбати про себе самі і допомагати потрібно їм, однак не брати кредити, які вони не можуть виплатити. Саме в цей період не стало мого батька, в той рік йому мало виповнитися 52 роки, мамі тоді було 45. Через те, що у неї не було свого житла, вона переїхала до нас з чоловіком. Опущу побутові негаразди, але в цілому ми якось більш менш існували близько чотирьох років на взаємовигідних умовах. Мама жила з нами, а я могла працювати, бо вона сиділа з моєю донькою у вільний від роботи час. Я і вона працювали 2 на 2. Але незабаром атмосфера стала загострюватися, і мамі запропонували роботу на п’ятиденці з зарплатою вище в кілька разів. Я не довго думаючи, відпустила її, а сама звільнилася, бо дитина – першокласниця вимагала уваги, до того ж з другого класу у них друга зміна, а дочка не готова збиратися і ходити в школу сама.

Пошепки

Потім у мами з’явився чоловік, і вона переїхала до нього. Мама у мене з гонором, з коханим вона періодично лаялася, потім поверталася до нас. І ось в березні після чергової сварки, вона орендувала квартиру. Могла собі дозволити, робота була стабільною до карантину. Раніше працювала в готелі, а зараз його закрили, зарплати немає і не буде. І тут вона просить мене взяти на себе кредит, щоб оплатити квартиру й інші платежі за іншими двома кредитами, які знову ж таки брала я їй на зуби і на телевізор, коли вона з’їхала. У неї кредитна історія зіпсована. На що я їй відмовила. По-перше, я не працюю, а у нас з чоловіком теж є кредити і новий нам не потягнути, якщо вона сама не зможе платити. Я запропонувала їй переїхати до мене поки все не влаштується, навіщо збирати борги. Але мама заявила мені про свої образи, що вона нікому не потрібна, що я черства і зобов’язана допомагати. При цьому свої маніпуляції застосовує навіть до онуки, пише їй, що нікому не потрібна і поїде жити в інше місто, дочка починає переживати, але я то вже знаю всі її прийомчики. А тут мама ще й застудилася. Два дні вона мене діставала, а на третій день я не стала їй відповідати, побоюючись чергового скандалу. В результаті отримала ввечері смс про те, що я погана дочка не дбаю про матір.

Ось як тут спілкуватися? Я не розумію, чому не можна спілкуватися без образ? Адже я не кинула її, я запропонувала у своєму домі перечекати кризу. І якби вона розмовляла зі мною нормально, ми б частіше спілкувалися. 

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector