Мама – це святе, або Материнські настанови на всі випадки життя

Любов матері – щира та справжня. Такого ніжного та тонкого почуття не зможе подарувати вам навіть найкращий чоловік на світі. Матір любить просто так. Природа зробила ці стосунки настільки чистими та потужними, що важко не повірити у магію.

Особливо важливими є поради матері, адже саме ця людина бажає лише добра своїй дитині, в її словах можна знайти велику любов та щирість. Сьогодні ми ділимося з вами цитатами однієї нашої підписниці, де вона ділиться порадами, які протягом усього життя їй давала її мати. 

ВИХОВАННЯ МАМИ

Коли я була геть маленькою: «Не можна бути скнарою, потрібно ділитися цукерками з друзями, однак не дружити з тими дітками, які підходять до тебе лише за цукерками. Вони не є твоїми друзями».

Коли я ішла вранці в школу, вона мене проводжала зі словами: «Дитино, старайся добре вчитися, це потрібно для того, щоб потім заробляти гроші тим, що тобі подобається, а не лише тим, що ти можеш”. 

Перед уроком в музичній школі, матір говорила мені: “Ще декілька років і ти вже не схочеш грати в класики у дворі, а от музикальний слух в тебе залишиться назавжди”.

Я не хотіла іти в балетну школу, однак матір запевняла мене: “Тобі не потрібно бути найкращою балериною, а от після занять в тебе буде чудова осанка, яка посилить віру в себе”. 

В юності я часто чула від мами: “Любов – це чудове почуття, однак перед тим, як розпочинати серйозні стосунки, навчитися полюбити себе”. 

Під час навчання в університеті матір мені радила: «Спробуй одного разу взяти пляшку чудового вина й запропонуй його випити з тими, хто тебе не любить. Повір, ти дізнаєшся про себе багато нового”.

Ось що вона мені сказала, під час розлучення з чоловіком: «Не картай себе, адже кожен має право на помилку. Головне – робота над помилками. Якщо тобі не підійшло це пальто, його потрібно викинути й придбати нове, за розміром.” 

Матір часто наголошувала мені: «Ніколи не віддавай останнє, і ще не бери в борг, оскільки так ти даєш можливість іншим маніпулювати тобою. В житті варто розраховувати лише на себе, в цьому і полягає свобода”. 

Хоча я ніколи не була ідеальною донькою, матір неодноразово повторювала: «Ти – найкраща донька, моя гордість!»

Матір буде завжди допомагати своїм дітям й робитиме вона це просто так. Ця людина ніколи не буде вимагати від вас дяки чи плати. Вона ладна зробити все, аби її дитина була щаслива та здорова.  … Спасибі і низький уклін до землі нашим мамам за все, що вони для нас роблять.

Що таке материнська любов у вашому розумінні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector