Мама відразу мені казала, що роблю помилку в житті. Вона любила мою колишню і казала, що кращої дружини не знайду. Вона була права, тільки тепер я це усвідомив.

Мене звуть Андрій і хочу публічно зізнатись у тому, що зробив велику помилку в житті. Я відверто шкодую, що покинув свою родину задля молодої жінки. 

Не знаю, що тоді було у моїй голові, але так склалось, що я розлучився з Марією та залишив її саму з дітьми. Тоді мені було 45 і я відчував себе ще дужим, міцним та здоровим. Тому й закохався у красиву 25-річну дівчину. Приваблювала мене в ній її активність, енергія, життєрадісність та цілеспрямованість. Тоді як Марія завжди сиділа вдома, варила борщі й любила садити ті свої квіти. Витягти її з хати було практично неможливо. Вона перестала доглядати за собою і деколи мене запитували чи вона не старша за мене, хоч ми були ровесниками.

Натомість з Наталею ми завжди разом весело проводили час, відвідували театри, ходили в кіно й мали різні активності. Усе мені було довподоби, але до пори до часу. 

Минуло 5 років, тепер мені вже 50 і я помітно зістарівся. В мене виникли проблеми зі здоров’ям, тому не ті вже сили в мене для гулянок. Однак моя дружина Наталя цього не може зрозуміти та прийняти. Їй хочеться щодня ходити до друзів, а потім їх запрошувати до нас. Мені ж вже зовсім не до гостей. 

Коли я одружувався з Наталею, усі мені заздрили. Однак якби ж я знав, що потім дуже пошкодую про це. Якось мене сильно прихопила спина, я не міг не встати, ні ходити. Проте дружина навіть не поцікавилась моїм самопочуттям, махнула рукою та пішла розважатись.

Тепер вона мені каже:

Пошепки

– Якщо тобі щось не подобається, то можеш йти, я тебе не тримаю.

А куди я тепер піду? Мама відразу мені казала, що роблю помилку в житті. Вона завжди була проти, аби я покидав Марію. Мама її любила і казала, що кращої дружини не знайду. Вона була права, тільки тепер я це усвідомив.

А ще мама казала, що колись Наталя втратить інтерес до мене — так і сталося. 

Нещодавно я таки вирішив, що розлучатимусь з Наталею, а ще наважився піти попросити пробачення в Марії. Пішов до неї з опущеною головою і зовсім не чекав на пробачення, адже таких як я не прощають. Проте її реакція мене неабияк здивувала. 

Моя найкраща у світі дружина Марія, мама моїх дітей, пробачила мені. Вона вислухала і пробачила. Мабуть, таких жінок вже немає. Тому тепер я не маю права засмутити її, й хочу прожити з нею до кінця свого життя. 

Чоловіки, цінуйте своїх дружин, такими як вони є. Адже, повірте, кращої ніж ви не знайдете! 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector