Мама якось сказала, що тато її зрадив з кращою подругою, а вона подала на розлучення. Його фото Галя бачила лише раз у житті – у формі моряка

Галина самостійно виховувала двох синочків і цього літа вирішила зробити їм сюрприз — зібрала валізи і сказала, що вони їдуть на море. Добралися потягом вночі. Вранці вийшли на місцевий пляж, а там яблуку ніде впасти — стільки людей відпочиває. Діти пищали від радості й одразу побігли у воду. Для Галини море було особливим й воно одразу причарувало жінку. 

Вранці вони відпочивали на пляжі, потім йшли в душ, обідати, трохи відпочити, а ввечері знову виходили на узбережжя — але вже для вечірньої прогулянки. Іванко, менший син, збирав повсюди мушлі, а Степанко був старшим — йому вже 12 років, то ж йому таке було не цікаво, він просто розповідав матері про свої мрії. Хотів хлопець новий спортивний костюм, а ще на екскурсію з класом.

Матір пообіцяла, що як тільки повернеться з моря, одразу придбає все, що він бажає. Галина слухала своїх хлопців, а сама мріяла про звичайне жіноче щастя. Галина жила з чоловіком добре, народила Степанка, потім Іванка й чоловік вирішив поїхати на заробітки в Росію. Так і не повернувся, залишився жити там.

На останок вислав їм три тисячі доларів і сказав, щоб Галина навіть не шукала його. Важко було Галині самій біля дому поратися, та й батька в її житті не було. Її батьки розлучилися, коли Галина ще геть маленькою була. Матір розповідала, що батько закрутив роман з її найкращою подругою і такої зради вона не могла пробачити.

Його фото Галя також бачила лише раз у житті – у формі моряка, з густим чорним волоссям, а на руці – великими літерами татуювання «МОЯ ГАЛИНКА – МОЄ ЖИТТЯ». Матір намагалася викинути це фото, але Галина ретельно його приховувала. 

Так  гуляла Галина біля моря з двома синами і мріяла про чоловіка, який буде кохати її і дбатиме про її діток. 

– Мамо,  я хочу пахлаву, купиш?  – почав просити Іванко. – 

– Синку, в мене зовсім трохи грошей залишилося. 

– Мамо, – клянчив малий. – Ну купи!

Так Галина взяла гаманець і пішла по пахлаву. Недалечко Галя побачила чоловіка, він був літнього віку, а на руках у нього була маленька дівчина. Найдивніше те, що на долоні в чоловіка було татуювання «МОЯ ГАЛИНКА – МОЄ ЖИТТЯ». В Галини серце затріпотіло, й вона одразу почала здогадуватися, хто перед нею. 

– Вибачте, – Галя вхопила його за руку. – Ви…

– Що трапилося? Навіщо ви взяли мене за руку? 

– Я навіть не знаю, як сказати… просто в мого батька було таке ж татуювання. 

Чоловік трішки зашарівся. 

– Це татуювання я зробив після народження моєї донечки. 

– На руках ваша донька? – Галя кивнула на дівчинку, яку він ніс.

– Ні, – коротко відповів чоловік і став розповідати сумну історію про те, що бачив свою доньку лише тоді, коли їй було декілька місяців. Як він одружився з Ніною (а так звали матір Галини), а потім подруга жінки звела наклеп на нього, бо хотіла їх розлучити. І їй це вдалося. Все, що він встиг — це набити це татуювання.

Галина одразу зрозуміла, про що йдеться й розповіла, що це вона його донька. 

– Галю! – вражено мовив чоловік. – То це ти, Галинко? Донечко!

Чоловік став міцно  обіймати свою донечку, вони плакали й знову обіймалися. Підбігли сини Галини і вона познайомила їх з дідусем. А ввечері Аркадій Геннадійович запросив Галину з онуками до свого просторого будинку й познайомив зі своєю сім’єю: в нього гарна дружина, ще дві доньки та син.

Тиждень гостювала Галина в батька, а перед від’їздом, Аркадій вручив багато подарунків доньці і промовив: 

– Донечко, який я щасливий, що ти знайшла мене, – мовив, витираючи сльози, чоловік. – Я завжди радий тебе бачити, цей дім — твій теж, не забувай про мене, прошу, я не можу втратити тебе ще раз. 

– Я люблю тебе, татко! – прошепотіла Галя

Що ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: