Мама завжди клала лавровий лист в муку, цукор та у вазони з квітами – ось для чого вона це робила

Усе дитинство спостерігала за дивними звичками мами. То вона гвоздику на порозі поставить, то із сіллю якісь маніпуляції проводить. Але найбільше мені запам’ятався лавровий лист. Адже я знаходила його в мішку з борошном, і в цукрі, і навіть у горшках для вазонів. 

Але це тільки колись це все здавалося мені неабиякою дивиною. Зараз я, будучи вже досвідченою господаркою, сама користуюся цими лайфхаками, адже знаю їхню користь. 

Тож секретами збереження продуктів я готова поділитися сьогодні з вами. 

До слова, це зараз я стала такою охайною та впорядкованою. Коли я тільки вийшла заміж вперше, то на моїй кухні коївся справжній хаос. І тільки після другого заміжжя, коли я нарешті вийшла в декрет і зрозуміла, що часу в мене вдосталь, вирішила взятися за побутові речі. Наприклад, захотіла навести лад на кухні. З дитям виявилося не так легко займатися іншими справами, але я знаходила вільну хвилину на все. 

Зараз у мене все виблискує чистотою і має своє місце. Але доки я все це робила, то зіткнулася із дуже неприємною та серйозною проблемою. Я знайшла безліч комашок, які мирно жили поруч зі мною, орендуючи, так би мовити, мої кухонні місткості. Особливо їм подобалося зариватися в муку чи цукор. Єдина шухляда, у якій не було ні сліду таких співмешканців – полиця з приправами. Довелося помізкувати, чому трапилося саме так. Тут я й пригадала давні мамині звички. З цією проблемою їй і допомагав лавровий лист. 

Довго думати я не стала і вирішила перевірити здогадки. Купила декілька пачок лаврового листа і розклала його скрізь, де досі водилися різноманітні комахи. І через тиждень я була приємно вражена.

Жодних мошок у моєму домі не було. Тому я продовжила експериментувати і підсовувати цей диво-засіб у кожен куточок кухні. Відтоді минуло п’ять років. Однак, я вважаю, що цей метод перевірений десятиліттями, адже ним користувалися ще наші батьки та бабусі. Це факт. 

Такий метод у мене запозичила знайома. Їй довелося боротися з мурахами, які нахабно крали цукор із цукерниць. Ось така кумедна прикрість.

Думаю, вам відома традиція вручення лаврового вінка переможцям різних змагань. Тепер я розкажу вам, як вона виникла. У лаврове дерево свого часу перекинулася німфа Дафна, коли хотіла позбавитися Аполлона, який її постійно переслідував  А той, побачивши це, вирішив зробити собі з цього листя вінок. 

Можливо, Аполлон вирішив, що, загнавши кохану в глухий кут, став переможцем. Тож відтоді лаврові вінки стали символом перемоги та слави.

Отож, як бачите, лаврове листя можна використовувати не тільки для приготування страв, а й для очищення місткостей від шкідників. Я ж нерідко беру його і для декорування речей. Просто покриваю його фарбами та прикрашаю потрібну поверхню. Особливо корисним цей лайфхак є для матусь, чиїм діткам до школи періодично потрібно приносити саморобні декорування на виставки.

А ви знали такі варіанти використання лаврового листя? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector