Мама зіпсувала мені життя – все через то прокляте ім’я. 18 років мучилася та чула багато образливих прізвисьок

Батьки зруйнували мені життя, ще коли я була зовсім маленькою. А все через це дурнувате та жахливе ім’я!

Ще жартують, що коли жінка вагітна, то в її мозок не надходить достатня кількість кисню. Може, це і пояснить дивакуватий вибір моєї мами. 

Спершу батьки вибрали для мене досить звичне та гарне ім’я – Марта. Красиво звучить, легко запам’ятовується. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Однак, коли мама була вже на 9 місяці вагітності, то почула одне таке “екзотичне” ім’я по телевізору – Моніка. І вирішила, що тепер я не Марта, а Моніка. Хоча бабусі, дідусі та батько намагалися її переконати, аби залишили ім’я Марта.  

Воно майже не звучало – Ковальчук Моніка Петрівна. Ну це ж просто абсурд. Здавалося, що це кличка для пса чи кота, але ніяк не для дитини. 

Звісно, через таке “цікаве” ім’я з мене насміхалися всі друзі та однокласники. Вони вигадували багато образливих кличок. Особливо на уроках англійської мови мені було важко, адже називали мене “monkey” (мавпа), бо дуже звучало з іменем Моніка. Ви ж розумієте, що діти бувають дуже жорстокими та говорять багато образливих слів. 

 Навіть коли я підросла, то все одно деякі знайомі (та навіть родичі) згадували ті прізвиська. Щоразу я ненавиділа своє ім’я та мріяла його змінити на Марту. 

Пошепки

І коли мені нарешті виповнилося 18, то я заявила батькам, що зміню своє ім’я у паспорті:

– Як? Я тебе 9 місяців носила під серцем, так любила, а ти..

– Мамо, це ім’я мені стільки болю та сліз принесло. Згадай, як мене дражнили у школі, як я приходила та постійно плакала. 

– І що? Вони просто тобі заздрили, бо таке гарне ім’я маєш! 

Однак, мене вже декілька років ніхто не називає Монікою, а Мартою. Мій чоловік, до речі, досі не знає про моє перше ім’я. 

Єдина людина, яка не може ніяк змиритися – моя мама. Як я приїжджаю до неї у гості, то вона досі називає мене “Моніка”, але я її ігнорую. 

Тому, шановні батьки, будь ласка, вибирайте нормальні імена для дітей. Не слідкуйте за тою модою на якісь екзотичні та закордонні імена. Бо так ви не зробите добре дитині, а тільки покалічите її життя. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector