«Мами, та вгамуєте вже своїх дочок!» Справжній крик душі чоловіка, синові якого виповнилося 16 років

Він довго терпів, але вже немає сил стримувати себе. Ну куди ж котиться світ ?!

Чоловік, синові якого нещодавно виповнилося 16 років, опублікував у себе на сторінці гнівного листа, яке багато користувачів мережі розцінили неоднозначно.

Звичайно, молодь зараз активна, більш впевнена в собі, завзятості і сміливості їм не позичати, але рамки пристойності, на думку цього батька сімейства, опустилися вже нижче плінтуса. Син уже дорослий, у нього є дівчина. Причому, велика частина знімків на сторінці у нього саме з нею. Ну відразу ж видно, що хлопець не самотній! Але щодня, практично в будь-який час доби, йому пишуть інші дівчата!

Батько давно помітив, що ввічливий син невміло веде з ними бесіду, намагаючись натякнути на те, що їм нічого не світить. Але в силу свого правильного виховання, виходить це у сина недостатньо різко і категорично. Дівчата продовжують насідати.

Батько вирішив взяти ситуацію в свої руки і пояснити не юним дівчатам, яким це не змогли донести батьки, а самим матерям всю трагічність подібної ситуації.

«Дівчата відкритим текстом пропонують себе. А тепер по складах. Неповнолітні дурочки готові до будь-яких відносин з незнайомим хлопцем!

Я порадив синові зробити скріншоти та надіслати копію листування її матусі — напевно в друзях у дівчати на сторінці є. У хлопця в статусі позначено, що він закоханий. Багато спільних фото зі своєю дівчиною. Якого, вибачте, хріна ці дурепи лізуть? Слави Шуригіної захотілося? Чого домагаються своєю відвертою, настирливою увагою?

Батько обурений до глибини душі і вимагає від інших батьків такої же пильності.

Ось і я хочу запитати: мами дівчаток, ви взагалі в курсі, що і кому пишуть ваші дочки? Які фото вони постять і як себе позиціонують в мережі? Якщо ви хоча б зрідка цікавилися моральним обличчям своїх «нетям», дивлячись на яких деколи насилу і вік-то зрозумієш, — всім було простіше. «

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: