– Мамо, чого ви плачете, це ж просто жарт! – Мені зовсім не смішно, забирай свій телефон і на вихід!

Нещодавно я прогнала вагітну невістку, онука та сина з квартири, яку колись їм віддала на весілля. І зізнаюся – мені ні капельки не соромно, чесно! 

Знаєте, я завжди добре ставилася до Ірини, як до невістки. Називала її лагідно “доня”, допомагала з онучкою Софійкою. Та я віддала молодятам житло, про що може йти мова? Тим паче, то дуже гарна квартира на 3 кімнати, біля Стрийського парку. Сама перед весіллям там зробила ремонт, радилася з Іриною, які меблі купувати. 

– Ганю, ти так дітей любиш. Але дивися, аби потім та невістка до тебе одним місцем не повернулася.

– Та що ти таке кажеш, Зосю. Геть розум втратила чи що? 

– От ще згадаєш мої слова, повір. 

І моя кумонька Зося мала рацію. Треба Ірі на манікюр? То я біжу сидіти з Софійкою. Брала онучку до себе на декілька днів, коли діти їздили у відпустку. Дарувала їм гарні подарунки. Он нещодавно купила невістці золоті сережки. Для Софійки приносила нові іграшки, водила її в парк на атракціони. 

Декілька днів тому у мене був день народження. Я не хотіла робити свято десь у кафе, тому запросила гостей додому. Приїхав мій брат з жінкою, кума Зося та діти. Я приготувала смачні салатики, пляцки переклала, курку запекла з картоплею. 

Під кінець гостини гості вже розходилися. Син поніс Софійку в машину, бо вона заснула. Зося на кухні допомагала мити посуд, а я за той час складала гостинці дітям.

– Ой, я не знаю, де мій телефон, – сказала Іра.

– Зараз, я зателефоную до тебе і знайдемо. 

Я набрала до Іринки. Вона у мене в телефоні підписана доня. І тут чую, як за подушками починає курка кукурікати. Спершу ми з Зосею налякалися, подумали, що дійсно птиця десь залетіла у квартирі. Аж раптом бачу – а то телефон невістки. І я підписана у неї “квочка свекруха”. Ще й така мелодія безглузда стоїть на дзвінку. 

Мовчки віднесла телефон Ірині. А коли вона пішла геть, то я сіла за стіл і почала гірко плакати. А Зося мене утішала:

Пошепки

– От бачиш, я тобі казала. Вони геть не цінують твоєї помочі. 

– І що мені робити? Я так старалася, догоджала їм. А вони..

– Як що? Пішла, ключі від квартири забрала і все. Будуть знати.

Тоді я вирішила дослухатися до поради куми. Наступного дня приїхала, син та невістка були вдома:

– Ну що, діти, час вам переїжджати.

– Як це? Мамо, ти що? Іра вагітна, їй через 3 місяці народжувати.

– А ти скільки часу на моїй шиї будеш сидіти? Все, час за голову братися. 

Ми дуже посварилися, але діти все-таки забрали речі з квартири та віддали ключі. Правда, я це все робила крізь сльози. Адже то мій син, онучка, а я їх так проганяю.

– Правильно ти все зробила, Ганю! От якщо вони розумні, то попросять вибачення, – заспокоювала мене кума. 

Однак, ні син, ні невістка до мене не телефонують. Навіть онучку в гості не привозять. Тарас виправдовував такий вчинок Ірини, мовляв, вона просто хотіла пожартувати. Але це не жарти, а вже насмішки. 

Скажіть, будь ласка, я дійсно правильно вчинила? Чи трохи перейшла межу? Це ж була проста мелодія на телефоні, а я через це з ними посварилася..

Ви підтримуєте такий вчинок нашої читачки? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector