– Мамо, навчи Діану огірки закривати! Вона не вміє! – Все чоловікові не так. Та коли я прочитала його смс – зрозуміла в чому річ

Досі не розумію, чому я обрала Віталія. В мене дві вищі освіти, працюю на кафедрі фізики в університеті, мені пророкують наукове майбутнє. А чоловік мій звичайний хлопець, будівельник.

Пояснення одне – кохання. І я думала, що це велике почуття здатне об’єднати усіх. Та це не так.

Віталій виріс в селі. Його батьки досі там живуть. А я взагалі не планувала заміж виходити, але коли з ним познайомилась – змінила своє ставлення до шлюбу.

А сталося все досить романтично. Я найняла бригаду, аби в моїй квартирі зробили ремонт. В ній і був Віталій. Ми почали спілкуватися. Він здавався мужнім, справжнім чоловіком. Згодом почали разом жити. Мені подобалось, що він нарешті навів лад в моїй оселі, все ремонтував. Серед науковців таких чоловіків немає.

Згодом ми одружилися. Тоді й почалося найцікавіше.

 – Мамо, навчи Діану огірки закривати! Вона не вміє. – Заявив мій чоловік, коли ми приїхали до його батьків в село.

 – А нащо мені їх закривати? Піду в магазин і куплю!

 – Е, ні, то не такі! Я то не їстиму.

І уявіть, увесь наступний день я проходила майстер-клас із консервації. Це було жахливо. Свекруха прискіпувалась до кожного мого руху. Та це був лише початок.

Мало не щодня випливали нові сюрпризи. Повертаюсь я стомлена з роботи, а Віталік каже:

Пошепки

 – Не хочеш вареників наліпити?

 – Слухай, я стомлена. Зараз куплю в магазині.

 – Ти що? То гидота.

І після кожної нашої сварки чоловік дзвонив своїй мамі й скаржився.

 – Вона постіль не прасує, прибирає лишень в суботу.

Мені все це страшенно набридло. Одного разу він зчинив скандал через те, що я його шкарпетки неправильно в шафі склала. Це виявляється також моя робота. І коли знову розповідав неньці, яка ж я погана, я почула її пораду. Мовляв, чому ж не обрав Ганну – нормальну сільську жінку. На що він відповів, що щодня пише тій Ганні, а вона не хоче з ним бути.

Згодом, коли Віталій пішов в душ – я все ж зазирнула в його телефон. І побачила безліч смс. Він все просив Ганну, щоб пробачила. Обіцяв мене покинути відразу ж. 

Звичайно ж, я попросила Віталія піти. Він благав не виганяти, казав, що немає куди йти. А згодом ще й приходив – хотів повернутися. Найцікавіше було пояснення, що Ганна його однаково не хоче. 

Для мене ці стосунки стали доброю наукою. Ніколи люди з різних світів не зможуть разом бути. Ви згодні?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector