– Мамо, не чіпай мене! – крикнув спросоння мій молодий коханець. Тут я і зрозуміла, що зробила помилку

Майже вся родина відвернулась від мене після того, як я вийшла заміж за 19-річного хлопця. А все тому, що мені на той момент уже було 34.

Спеціально молодого чоловіка я собі не шукала, просто так сталось. Ми ходили в один спортзал і якось у нас все так закрутилось, що через три місяці ми почали жити разом, а ще через чотири Антон зробив мені пропозицію.

Спочатку, скажу чесно, я сумнівалась. А потім подумала: скільки ж там того життя? Весілля в нас було дуже скромне, бо майже всі запрошені приходити відмовились. Найбільше проти цього шлюбу була моя свекруха, мама Антона.

– Нічого не вийде у вас, ось побачиш! – щодня намагалась вона втовкти мені в голову. – Ти йому життя псуєш, у нього ще зовсім не те в голові. От і він тобі нормально жити не дасть. Це я тобі гарантую!

Спочатку я намагалась її переконати, що вона помиляється. Мовляв, син її дорослий не по роках, та і я його ні до чого не змушую. Він проживає свою молодість на максимум: пʼянки, гулянки, дискотеки до самого ранку. А я в той час пропадаю на роботі, щоб хоч трохи наблизитись до своєї мрії про власну квартиру. Казати про це соромно, але одразу після весілля ми жили у свекрухи. Я відкладала на своє жило, тому витрачатись на оренду квартири не хотілось. І от як тільки ми від неї зʼїхали, бо я втомилась щоденні повчання і прокльони слухати, Антона наче підмінили. Додому він почав приходити під ранок, мене зовсім не слухав, допомагати хоч якось по дому відмовлявся.

А нещодавно взагалі прийшов додому посеред ночі, завалився спати. Коли я його роздягнути намагалась – почав кричати: «Мамо, відчепись». Тоді я і прозріла…

Пошепки

Що ж діється з моїм життям? Я — доросла, самостійна, незалежна жінка. Чого мені раптом захотілось носитись із цією дитиною? Може, то був знак, що вже своє життя треба народжувати…

⁃ Я ж тобі казала, що таке воно й буде. Ти в нього молодість вкрала, а він у тебе забере старість. Чи ти думаєш, що він тепер розлучатись захоче? Е, ні. Йому так зручно жити і тебе він просто так не відпустить, – сказала свекруха, коли я заявила про бажання розлучитись.

І вона не помилилась… У мого коханого мого, майже колишнього, шило в одному місці заграло. Він спочатку плакав, тоді переслідувати мене став, погрожувати…

Я сама в цьому винна: вийшла б за дорослого чоловіка – не було б таких проблем. А так… Мабуть, правду таки кажуть, що треба для життя ягоду зі своєї грядки шукати.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Як думаєте, можна будувати сім’ю з чоловіком, який набагато молодший?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector