– Мамо, то ж відколи ти стала по чужих телефонах нишпорити?! – А з того часу, як мене рідна донька в крадіжці звинуватила

Чи то я така унікальна, чи то робота мене просто дістала, але коли мене відправили на пенсію, я ні краплі не засмутилася. 

Зовсім навпаки. Я тішилася тому, що в мене нарешті з’явиться час на себе, на догляд за своїм здоров’ям, на хобі, про які я давно мріяла. 

Чоловіка через кілька місяців спіткала така ж доля. Ми й самі подумати не могли, що насолоджуватимемося пенсією. Читали книги, багато гуляли на свіжому повітрі, навіть в театр вибралися, хоч я вже й забула, як це воно – культурно проводити вечори. 

Але наша з Василем пенсійна ідилія тривала недовго. 

– Мамо, ми з чоловіком і дітьми трохи у вас поживемо. Сама розумієш, зараз в Дмитра з грошима тугенько, а орендарі такі гроші деруть – слів нема. 

Погодилася, а що було робити?! Як-не-як рідна дитина. 

З моменту, коли Аня і 4 онучків переступили поріг квартири – наше життя перетворилося на справжнє жахіття. 

Донька до того всього ще й знайшла собі роботу. Пропадає в офісі зранку до вечора, зятьок взагалі у відрядження намилився. 

Одним словом, ви зрозуміли – прилаштували своїх діточок, а самі вирішили подбати про своє професійне життя. 

Я малих дуже люблю, але в мене вже не той вік, щоб бігати за ними по всій хаті, аби вони не розбили чергову чашку з мого улюбленого сервізу. 

Чоловік взагалі за останній тиждень спину зірвав – тепер ні встати, ні сісти нормально не може. Думаєте, Аню через це совість мучить? Та яке ж там. 

Про фінансові непорозуміння я взагалі мовчу. Донька із зятем запропонували вести спільний сімейний бюджет. Тепер вся наша пенсія зникає зі швидкістю світла. А куди – хто його знає…

Пошепки

Ми терпіли, і так було би напевно по нинішній день, якби Василь випадково не прочитав в телефоні Дмитра повідомлення від нашої улюбленої донечки: “Любий, ти уявляєш! Перераховую мамину пенсію, а 200 гривень нема! Собі заникала. Ну, хіба це нормально? Думала, що я дурніша за неї… Угу, якби ж то!”

Мене таке зло взяло! Досить того, що живе в нашому домі, користується нашими грошима, повісила на нас своїх дітей, то ще й ображати нас сміє!

– Аню, збирайте свої манатки і повертайтеся на орендовану квартиру. Такого нахабства ми з батьком більше не терпітимемо. 

– Про що це ви? 

– Ти дурненькою не прикидайся – я бачив в телефоні Діми повідомлення. 

– То от до чого ви опустилися?! Вже в телефонах чужих нишпорите, – переводила стрілки Аня, от тільки ми на цей старий трюк не купилися. 

Наступного ж дня випровадили родичів за двері. Тепер Аня не телефонує, в гості не заходить. А воно, може, й на краще. Нарешті ми відчули, що таке свобода, а дітей хай самі виховують! Ми з Василем не безкоштовні няньки. 

Чи правильно вчинили батьки? 

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю.

Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Adblock
detector