– Мамо, твоя їжа – трунок! Дай нам спокій! – Ненька вже дістала мою дружину, довелось її вигнати

Мені вкрай прикро, що все так склалося. Ніколи не хотів ображати матір. Та вона просто руйнувала мій шлюб. Ненька працювала кухарем у місцевій їдальні. І змалку вона привчила мене смачно і ситно їсти. В 15 років я вже важив 120 кілограмів. Однолітки знущалися з мене, я потерпав від депресії та самий того не розумів.

Згодом в студентські роки мені вдалося схуднути. Та я однаково мав безліч комплексів і ніяк не міг налагодити особисте життя. А тоді познайомився з Ілоною, до якої звернувся, як до дієтолога. Спочатку вона була просто моїм наставником, а згодом я наважився і запросив її на побачення. Ми почали зустрічатись. А потім вона погодилась стати моєю дружиною.

Ілона змінила моє життя. Ми разом відвідували тренажерний зал, харчувались корисними продуктами. Та мамі це не давало спокою.

 – Вона тебе голодом морить. Скільки можна. Тебе вже не впізнати!

 Я намагався їй щось пояснити. Та врешті ненька почала приносити нам свої страви. Дружина з нею сперечалась.

 – Я б радила вам також змінити ваш раціон. Роки вже не ті.

Пошепки

 – Ти на щось натякаєш? Чоловік має гарно їсти, інакше почне хворіти, буде слабким.

 – Гарно – це не значить саму траву їсти.

Вона не хотіла чути. Продовжувала приносити їжу і сваритися. Врешті я не витримав. Одного разу просто взяв голубці неньки, котрі колись так любив і на її очах викинув у сміття. 

 – Мамо, твоя їжа – трунок! Дай нам спокій!

Мама зібралась і пішла геть. Вже два тижні зі мною не спілкується, на дзвінки не відповідає. Усім родичам каже, що в усьому винна дружина. А ще стверджує, що нам дітей не можна заводити, бо ми їх будемо морити голодом.

Скажіть, а що я мав робити? Як вплинути на маму?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector