– Мамо, ти можеш підлогу в під’їздах мити за гроші! – Коли мій 40-літній син почав вимагати, аби я знайшла роботу, я зрозуміла, треба щось змінювати

Не знаю, як я до такого докотилась. Мій Микола зростав таким добрим хлопчиком. Завжди мені в усьому допомагав, підтримував. Я вірила, з нього будуть люди. 

У 23 роки син одружився. Надія була досить доброю та ґаздовитою. Я тішилась, що маю таку невістку. Та вже за рік в них почались проблеми. Молоді постійно сварились. Син мало заробляв, його дружину це дратувало.

Мені було шкода, що все так. Не всім щастить знайти гарну роботу, а у сина ще й характер такий, що не терпить несправедливість, того часто не мириться з керівництвом. Я намагалась допомагати молодим, та цього було замало. Минуло чотири роки та Микола розлучився. Він переїхав до мене. Прийняла, це ж моя єдина дитина. 

Жити з дорослим сином було не просто. Вечорами він полюбляв випити пива, а вдень спав, або сидів і дивився телевізор. Згодом  мене відправили на пенсію. Прожити за 6 тисяч двом дорослим людям виявилось не просто. Половина грошей йшла на комунальні, а решти ледве вистачало на харчі. 

І ось якось син мені заявив:

 – А чого б тобі не знайти роботу. Ти можеш мити підлогу в під’їздах за гроші.  Подивись на нашу сусідку бабу Катю, вона непогано заробляє.

Прикро мені було це чути від свого безробітного сина. Та я все ж вирішила підробляти прибиральницею. Так минуло пів року і я помітила, що дедалі частіше мене турбував біль у спині. Все через важкі відра, котрі доводилось носити. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І ось після чергового робочого дня я поверталась стомлена додому. Зустріла ту ж сусідку Катю. 

 – Що з тобою?

 – Спина болить.

Пошепки

 – От скажи, нащо тобі це все? Маєш дорослого сина, нехай йде на роботу.

 – Щось не складається в нього з роботою. 

 – А в тебе ж є дача, чи не так?

 – Є.

 – То переїдь туди, а квартиру здавай. За неї гарно платитимуть зараз. 

 – А як же Микола. Не схоче він в селі жити.

 – Це вже його проблеми. Тоді хай заробляє і винаймає житло.

Повернувшись додому, я розповіла про цю ідею синові. Та він почав кричати.

 – Яке ти право маєш? Це і моя квартира.

 – Любий, я не можу мити під’їзди. Або ти знаходиш роботу, або переїжджаємо на дачу.

Образився мій синок. Не говорить тепер зі мною. Та я виходу не бачу. Скажіть, як мені бути?

Більше цікавих життєвих історій тут https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector