– Мамо, ти смієшся чи що? Хочеш мене та себе осоромити на весь район? – кричав син. Хоча я не так уявляла його реакцію на цю радісну новину

Доброго дня чи вечора, шановні читачі. У моєму житті трапилася одна дуже прикра ситуація і от не знаю, що робити. Бо треба мені обирати між двома чоловіками, яких я дуже сильно люблю – сином Матвієм та нареченим Богданом.

Отож, зі своїм першим чоловіком я розлучилася давним-давно. Нашому Матвійкові ще тоді було 5 років. Просто мій горе-колишній знайшов на роботі нову пасію та часто стрибав у гречку. А коли вже коханка завагітніла, то він нас покинув. Ще й на суді під час розлучення приніс якусь підроблену довідку. Це було посвідчення, що він типу не дуже працездатний та може виплачувати мінімальну суму аліментів на дитину.

Хоча я ж знала, що він отримує чималу зарплату, але нічого не могла вдіяти. І так сама взялася за виховання сина. Звісно, ті аліменти – то нещасні копійки, вони нічого не рятували. Тим паче, колишній навіть не приїздив до Матвія на дні народження чи інші свята.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Дякувати Богові, що мої батьки з села передавали нам домашні продукти, приїздили у гості чи забирати онука на канікули в гості. Квартиру після розлучення ми поділили, точніше розміняли. Я переїхала у невеличку кімнатку-студію на околиці міста. Тут не було нормальної школи, супермаркету, а на роботу добиралася з пересадками на маршрутках.

Однак, я не опускала руки, старалася дати своєму синові все найкраще. Брала на роботі додаткові зміни, шукала якийсь підробіток. Назбирала грошей та купила Матвієві омріяний ноутбук для ігор, телефон, гарний одяг.

Потім, як вже отримала нормальну роботу з гідною зарплатнею, то батьки допомогли купити більшу квартиру. Вони продали частину городу та ті гроші віддали мені. І тоді ми вже жили не у маленькій кімнатці, а переїхали у гарну, двокімнатну квартиру з модним ремонтом.

Зараз Матвієві 20 років, він вчиться у Львові та паралельно ще працює на якусь американську компанію, щось там робить у тих ноутбуках. Щовихідних приїжджає додому, та і мені добре, коли син поруч. От знаєте, на душі стає одразу тепло та спокійно.

Я навіть не думала про якісь стосунки з чоловіками, чесно. Ну були на роботі якісь випадкові романи, але далі, ніж піти кави випити в кафе, вони не заходили. Деякі подруги жартома мене називали “Снігова королева”.

Однак, 3 місяці тому я пішла до куми на день народження. І там познайомилася з її родичем, Петром. Ну такий досить хороший та ввічливий чоловік, постійно розповідав смішні анекдоти та історії, всіх гостей веселив. Але до мене по-особливому ставився. То кави наллє, салатику подасть, а потім ще додому провів. Наступного ранку до мене у гості завітав кур’єр з букетом ромашок.

Ось такими романтичними кроками Петро добивався моєї прихильності та любові. То з роботи зустріне, запросить у ресторан на побачення. І щоразу з подарунками – солодке, фрукти чи квіти. Доля у Петра також нелегка – він сам сирота, його виховували бабуся та дідусь. Він старанно вчився в університеті та зумів зробили хорошу кар’єру адвоката.

Пошепки

З ним навіть було цікаво поговорити про роботу. Але коханий не жалівся, а навпаки, розповідав якісь цікаві факти, кумедні випадки, резонансні справи.

А ще допомагав мені вдома, заніс новий холодильник, поремонтував бачок (бо дуже протікав), пересунув диван. Ну і так ми почали зустрічатися. Часто Петро залишається у мене ночувати, бо йому до роботи з мого району близько.

Синові я не говорила про нового чоловіка. Хотіла його якось сама підготувати до такої зустрічі. Однак, нещодавно Петро зробив мені пропозицію. Тоді я вже не могла так мовчати, попросила сина, аби він приїхав на вихідні у гості. 

Але, на жаль, Матвій взагалі був проти нашого весілля:

– Мамо, та з тебе всі сусіди будуть сміятися! Тобі майже під 50, яке весілля, яке свято?

– Синку, а що мені робити? До старості самій жити? Я хочу жіночого щастя, аби мене хтось кохав та піклувався.

– Ну я до тебе буду приїздити. Мамо, він ще й адвокат. зараз прокрутить якусь аферу та вижене тебе з квартири. Ти думаєш, він просто так на тебе клюнув?

– Ти зараз навмисне так обмовляєш Петра!

– Мамо, якщо ти вийдеш за нього заміж – то можеш потім до мене навіть не приїздити. Не хочу, щоб ти своїм весіллям ще мене на посміховисько виставила!

Ось так я посварилася з Матвієм, він навіть не залишився на ночівлю, а поїхав геть. Петро почувається винним, що його поява у моєму житті так зруйнувала стосунки з сином. 

Я тепер не знаю, що робити далі. Хочу мати повноцінну родину, коханого чоловіка поруч. Але боюся через це втратити єдиного сина….

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector