– Мамо, вона не здагадається ніколи про наш план! – єхидно сміялася зовиця у слухавку. Уявити не могла, що за афера потім викриється через цю розмову

Так сталося, що мені страшенно не пощастило що зі свекрухою, що з зовицею. Вони виявилися дуже підлими та корисливими жінками. Хочеться їх обізвати гіршими словами навіть. Але виховання не дозволяє так низько падати.

Отож, ця історія трапилася ще роки 4 тому. Я тоді вийшла заміж за Матвія і ми почали жити разом. Після весілля моя бабуся подарувала свою квартиру. І це не просто якась комірчинка, а старий, австрійський будинок по вулиці Гнатюка. Львів’яни знають, що цей будинок знаходиться у центрі міста, буквально декілька кроків до Оперного театру. Тут великі стіни, старовинна ліпнина, паркет ще за часів поляків. Ну дуже гарна квартира з чудовим ремонтом. 

І одного вечора до нас приїхала молодша сестра Матвія, Олька. Дівчина була вітряна, несерйозна, не хотіла вчитися. Свекруха ледь-ледь зуміла пропхати її у якийсь університет на платну форму навчання. 

– Що трапилося? 12 ночі, а ти не вдома!

– Матвію, я… Я вагітна! Мама вигнала мене з квартири! 

На той момент Ользі було тільки 19. Я постелила їй у кімнаті постіль, заспокоїла, принесла ще водички. Розуміла, що завагітніти в такому ранньому віці дуже страшно. Але що вже зробити? Ніхто крім на, не міг більше підтримати зовицю. Ну от куди вона піде? На вокзал до безхатченків? А раптом з нею щось погане трапиться? То ж буде на моїй совісті! 

Ми з чоловіком дуже добре заробляємо, тому могли повністю забезпечити Ольгу вісім необідним. І наступного ранку я прокинулася раніше, аби приготувати їй сніданок та записатися до лікаря. Адже вагітним треба якісь там аналізи здавати, записати все у картку. 

Відчиняю двері зі своєї спальні та чую “Ага, та вона мені так порила, сама тут ледь не плакала. Та, та, все добре. Нічого, попрошу брата швидко мене тут прописати і одразу поділимо майно. Мамо, все буде добре. Я така акторка хороша!”

Насправді ніякої вагітності в Ольги не було. Навмисне вигадала цей підлий план зі своєю мамцею. А все через мою квартиру. Вони знали, що на ринку таке житло буде коштувати понад 1 мільйон гривень. Адже у мене тут більше 100 квадратів ще й такий район. 

Пошепки

Я одразу розбудила чоловік і ми влаштували справжній допит Олі:

– Ну та, я не вагітна! І що тут такого?

– Нащо ти нас так підло обманювала?

– Матвію, ти про нас з мамою подумав? Як ми тіснимося у двокімнатній квартирі? Вона не раз тобі казала, аби ти це житло продав і половину суми дав нам. 

Мій чоловік так розлютився, що аж почервонів. Звісно, через кілька хвилин Ольга поїхала додому до мами. Пані Валентина ще потім довго виправдовувалася і намагалася прикрити свою аферу з квартирами. 

Однак, нам настільки стало образливо, що ми досі з ними не спілкуємося. Хоча минуло 4 роки.

І я знаю, що Бог покарав родичок за їх підлість. Ольга зараз живе зі своїм наречений у квартирі мами. Той хлопець страшенно пиячить та підіймає руку. А пані Валентину скоротили на роботі чи звільнили. Точно не знаю, але деякі родичі казали, що вони часто просять гроші на їжу. На щастя, у тій ситуації майже вся родина Матвія стала на нашу сторону. 

Але зате ми щасливі. Я рік тому народила сина Миколку. І сподіваюся, що зможу гідно виховати малюка. Він точно не перейме ті погані вади своєї бабусі та тітки. 

Чому родичі завжди сваряться через спадок? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector