– Мамо, я нормальної поради запитала, як зі свекрухою налагодити стосунки, а ти такі дурниці пропонуєш?!

Я ніколи не пхала свого носа у родину своєї доньки. Моя Марія вже доросла та самостійна жінка. Якщо вона сама прийде і запитає – з радістю допоможу. А от приходити додому і командувати не дуже люблю. 

Однак, сваха, Ольга Борисівна повна моя протилежність. Сваха ледь не щодня заходить до дітей “у гості на чашку кави”. Але як тільки переступає поріг квартири, то починає качати свої правила, наче той Гітлер у спідниці. 

– Мамо, їй все не так! То я погано пилюку протерла, чашки помила, каву заварила. Постійно знайде, до чого причепитися і настрій зіпсувати, – скаржилася у слухавку донька. 

Діти за свої гроші купили квартиру та зробили ремонт. Але сваха уявила себе розумним дизайнером, і постійно дорікає доньці, що вони все зробили погано:

“Ну от що це? Не можна було якісь гарні шпалери вибрати у квіточки чи узори? Таке все біле, наче у лікарні”

“Мати Василева, посудомийка? І робот-пилосос? То ти вже геть розлінилася? Я у твої роки все сама руками мила у тазику і не жалілася”

Олексій намагався поговорити зі своєю мамою. У неї досить складний характер. Має бути так, як вона сказала або.. або все, іншого варіанту нема! Але вона і сина не хоче слухати. Її головний аргумент “я мама і знаю краще”. 

І от вчора донька зателефонувала до мене у сльозах – свекруха знову влаштувала черговий скандал

– Ми купили нову сушильну машинку. А вона почала казати, що я така білоручка, не можу вже одяг на балкон повісити, аби воно сохло. Дорікає, що я з її сина гроші тягну та всякі дурниці додому купую. Я вже не витримую, мамо.

Пошепки

– Доню, тут тільки один вихід – терпіти.

– Як терпіти, мамо? Та я скоро у психіатричну лікарню попаду! 

– Краще йти їй на поступки, просто кивати головою. Не сприймай її слова серйозно, хай собі каже все, що хоче. 

– Ні, я так не можу.

– А що ти хочеш? Ще більше посваритися і аби вона взагалі тебе за ворога вважала? Краще терпи!

Я сама колись мала таку свекруху. І раз посварилася з нею ого-го, що ми декілька місяців не говорили. Покійна Юстина Дмитрівна так ославила перед родичами, що мене навіть у гості не запрошували. 

Тому краще терпіти такий цирк, ніж ворогувати з родичкою. Але донька не розуміє, що може так зіпсувати стосунки. А раптом вона ще з чоловіком посвариться і справа взагалі дійде до розлучення? 

На Вашу думку, краще дослухатися до поради матері? Чи піти їй на перекір? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector