– Мамо, я вагітна! Тільки не гнівайся! – ридала моя 17-річна донька. – Та чого буду гніватися, як я сама залетіла…

Мені 40, і я вагітна вдруге. Коли дізналась про це, то неймовірно зраділа. Однак у мене ще є донька, якій скоро виповниться 18, і я не знаю, як їй повідомити.

Якраз поспішала додому, щоб поділитися з нею новиною, і побачила, як з наших дверей вибігає якийсь хлопець. Увійшовши, я побачила розхристану доньку.

– Олю, поясни мені, будь ласка, хто це щойно вибіг з нашої квартири?

– Яке тобі до того діло? Це мій друг, — відповіла вона.

– Все це у вас серйозно?

– Відчепися! 

Раптом я подумала про те, чи добре я виховала свою доньку? Відсутність батька могла вплинути на неї, а я сама не знала, як поводитися з дитиною, аби не травмувати її ще більше. Коли Оля вередувала або не хотіла прислухатись до моїх порад, я згадувала себе у її віці та не злилась, бо сама знаю як це, коли тебе не підтримує мама. Такою я не хотіла бути, тому практично завжди усе дозволяла їй. 

Одного дня, я почула, як Оля плаче у ванній. Я не знала, що й думати… Та наважилась запитати.

– Доню, все гаразд у тебе?

Пошепки

– Ні, не все гаразд. Не чіпай мене! — роздратовано говорила вона.

– Розкажи мені, благаю!

Тоді вона відчинила двері й розповіла про те, що завагітніла. Спочатку огорнув шок, але потім я взяла себе в руки та почала заспокоювати її, адже у мене була схожа ситуація. 

– Доню, я розумію тебе, як ніхто! Не плач, все буде добре! А ще я теж маю для тебе новину.

– Яку? — витираючи сльози запитувала Оля.

– Скоро ти станеш старшою сестрою, бо я також вагітна. 

– А хто батько?

– Неважливо. 

Незважаючи ні на що, Оля дуже зраділа, обійняла мене, і вже незабаром наша сім’я стане більшою. Однак мене мучить одне питання: чи можна вважати вагітність Олі у 17 помилкою, якщо випадок з її появою майже ідентичний? Я також завагітніла не бувши заміжньою….

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector