Манікюр гель-лаком: думка вчених і лікарів

Надзвичайно корисна інформація…

Гель-лаки користуються зараз неймовірною популярністю і вже давно витіснили звичайне фарбування нігтів. Процедура має свої особливості, і певні переваги: гель-лак можна виконати в різних стилях та техніках, він укріплює нігті, та й тримається до наступної процедури. Гель-лак тримається на нігтях 2-3 тижні, тому клієнти зазвичай задоволені, особливо коли малювати під кутикулу.

Але що говорять про цю процедуру професіонали?

Гель-лак під кутикулу – благо чи ведмежа послуга? 

Глибокий манікюр під кутикулу вважається найкращим, оскільки він тримається на нігтях довше. Однак такий манікюр має власні особливості: під час його виконання йде механічний тиск на корінь нігтя. Все це загрожує пошкодженню нігтя та деформацією нігтьової пластини. Особливо, якщо майстер погано володіє технікою. 

Окрім цього, манікюр під кутикулу є дуже небезпечним, адже так в декілька разів легше проникнути інфекціям. Якщо ви відчуваєте больові відчуття під час манікюру – припиніть процедуру!

Як довго можна носити гель-лак? 

Гель-лаки містять хімічні речовини, які мають власний термін придатності. Саме вони зчіплюються з нігтьовою пластиною. Якщо носити їх занадто довго, може відбуватися пошкодження нігтя.

Окрім цього, з часом гель може від’єднуватися, і через такі щілини легко потрапити різним інфекціям та бактеріям. Це також може призвести до грибка нігтів. 

Пошепки

Багатьох цікавить питання «Як довго можна носити гель-лак?». Покриття можна носити до 4 тижнів, оптимально: 2-3 тижні. 

І ще: ні в якому разі не можна самостійно знімати гель-лак. Ви просто руйнуєте верхній шар нігтя. Краще зверніться до професіонала, який знімає манікюр фрезою.

Чи всім підходить покриття нігтів гель-лаком?

Лікарі радять робити перепочинок та перерви між покриттям хоча б раз на пів року. Це допомагає пластині відновитися, на що йде близько 2-3 тижні. Також не варто робити гель-лак вагітним жінкам та тим, які годують грудьми. Річ у тому, що до складу деяких гель-лаків для нігтів входять хімічні речовини, які можуть чинити негативний вплив на організм жінки і дитини.

Також перед тим, як робити манікюр, переконайтеся, чи у вас здорові нігті, щоб не спричинити ускладнення.

Ось який вигляд має ідеальна процедура покриття гель-лаком:

  1. В кабінеті ви знімаєте верхній одяг та одягаєте бахіли. 
  2. Перед процедурою ваші руки обробляють антисептиком, а на обличчя майстер одягає маску. 
  3. Усі інструменти при вас дістають зі стерилізатора.
  4. У вас завжди питаються, як трималося попереднє покриття.
  5. Гель-лак знімають за допомогою фрезера. Якщо ви хочете зняти покриття за допомогою розчинника, вам без сперечань це роблять.
  6. Форму нігтя утворюють за допомогою м’якої пилки. Після чистки немає бути порізів чи ран. 
  7. Після нанесення останнього покриття, нігті мають ідеально гладку, природну форму, всі відблиски рівномірні.
  8. Після процедури кутикулу змащують олією. 

Ось що говорять вчені.

Доктор медичних наук, терапевт Чарльз ХВУ – власник клініки в одному з найстаріших районів Куїнса, розташованому в північно-центральній частині міста Нью-Йорк, США, неодноразово давав інтерв’ю на тему впливу лаків для нігтів на здоров’я майстрів нейл-арт індустрії. « Вплив гель-лаку, зазвичай, є негативним, але не на самі нігті, а на дихальні шляхи. З часом перші симптоми можуть бути схожі на алергію, а в деяких випадках переростають в астму. В найбільшій зоні ризику саме майстри манікюру ».

Дійсно, останні дослідження підтверджують, що майстри манікюру страждають від астми втричі частіше, ніж інші. 

Бережіть себе і будьте здорові!

Ви робите манікюр гель-лаком?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector