Манікюр «по-новому»: весняні тренди в дизайні нігтів

Навесні хочеться змін.

Комусь великих і значущих, а комусь буде достатньо і невеличких перемін. Дівчата весною найчастіше змінюють зачіску, предмети гардеробу та манікюр. Тому весняний манікюр 2020 має так багато різних варіантів для будь-якого віку і темпераментів дівчат.

Навесні 2020 на моді будуть нігті природної форми. Це такі як круглі, мигдалеподібні або напівкруглі. Популярними залишають квадратні нігті середньої довжини, виконані в пастельних кольорах. 

Аксесуарами можуть бути втирка та блискітки. Не забувайте, що манікюр має містити певну легкість. 

Також для обрамлення нігтів можна використовувати фольгу та великі блискітки. Їх найчастіше обирають як акцент на одну нігтьову пластину. 

Пастельні кольори чудово поєднують з різними дизайнами. Також можете обирати різні відтінки однієї колірної палітри. Дизайн можна доповнити недбалими мазками фарбою павутинка: лінії будуть хаотичні по товщині і лежати в будь-якому напрямку.

Якщо ви обираєте розпис, то він має бути ніжним та не обтяжливим. Весною варто обирати квіткові орнаменти та акценти в поєднанні з ніжними кольорами. Модним манікюром весни 2020 буде акуратно промальований контур бутонів квітів на одному або двох нігтях.

Вам сподобалися ці дизайни?

U2
Загрузка ...