Марта не могла терпіти насмішки Мирона при гостях. Тому вирішила його добряче провчити!

Марта ретельно готувалася до дня народження чоловіка. Спеціально замовила окрему бенкетну залу в ресторані, узгодила дороге меню та ще попросила музикантів приїхати. Ну свято, 30 років. Приїдуть родичі з інших областей, свекруха спеціально з Італії поверталася. Жінка хотіла, аби все вийшла як найкраще та Мирон був задоволений. 

Однак, за столом чоловік промовив дуже дивний тост:

– Добре, що ми святкуємо у кафе. Бо в Марти ви б всі їли ті підгорілі котлети та недоварений рис. А тут така смакота!

Дехто посміявся, інші почали косо дивитися на жінку. 

– Марто, ну він тебе геть не цінує. Як таке можна ляпнути при гостях. Що про тебе інші подумають? – дорікала кума Олеся. 

– Та пусте, то жарт. Ну він так сказав, аби гостей розвеселити. 

– Ага, і тебе виставив поганою господинею. Марто, нормальний чоловік не буде висміювати при інших свою жінку. 

На цьому “веселощі” не закінчилися. Вже ближче до вечора гості гарно випили та почали розважатися. 

– Марто, ти сьогодні дуже красиву сукню одягла. Тобі личить цей колір. 

– Ага, я їй те саме кажу. Бо вдома вона ходить, наче якась приблуда. Гульку на волоссі намотає, одягне свої штани спортивні. Знаєте, мені здається, що я живу з якимось пацаном, – сміявся Мирон. 

Кума Олеся штовхнула Марту ліктем та кинула погляд на Мирона, типу “ну він дурниці верзе”. Для гостей свято минуло добре, тільки Марта постійно ходила сумна та невесела. 

– Сонце, що трапилося? – запитував ввечері чоловік. 

– Чому ти так мене при гостях обсміював? Невже тобі буде приємно, якщо я щось погане про тебе скажу? 

– Так це були жарти, не сприймай близько до серця. 

– Ага, жарт – це коли всім смішно. А ти з мене просто насміхався! 

– Добре, добре, вибач, більше так не буду. 

Пошепки

Однак, обіцянки Мирона надовго не вистачило. Через декілька днів до них у гості прийшов директор з жінкою. Марта спеціально взяла на роботі відгул, аби вдома все поприбирати, приготувати смачну вечерю. Запекла курочку з картоплею, зробила смачні салатики та спекла пляцок Спартак. Навіть дістала гостьовий набір чашок, колись її мама подарувала на весілля. 

Жінка директора, Людмила Степанівна, випадково розбила чашку. Марті було шкода, але вона не стала сваритися з гостею. А ось Мирон вирішив знову своїм методом насмішок згладити напругу:

– Та знаєте, скільки моя Марта того посуду перебила? Я вже сам боюся інколи її на кухню пускати. Так що нема чого за якусь чашку засмучуватися. 

Жінці стало так неприємно, що вона вийшла з кімнати та більше до гостей не заходила. І вирішила помститися чоловікові його ж методом. Хай нарешті запам’ятає цей урок. 

Якраз випала чудова нагода – у куми Олесі був день народження і вона також вирішила святкувати у кафе. Зібралися всі її родичі та друзі. Звісно, Марту та Мирона також запросили. Жінка зробила собі гарний макіяж, укладку, купила нову сукню та сумочку. 

За столом Мирон знову почав “нахвалювати” свою жінку. Але Марта його швидко перебила: 

– Ой, дівчата, знаєте, я у Мирона не тільки така гарна, але й дуже сильна. Бачите, які мускули накачала? То все через нього – сама у квартирі можу меблі тягати.

– То це ж чоловіча робота – важкі меблі тягати. 

– Ні, ви що! От вчора хотіла повитирати підлогу під ліжком. І сама взяла, підняла за ніжки, пересунула. не треба навіть у спортивний зал ходити, аби такі м’язи накачати. От якби не мій Мирон, то я б такі біцепси точно не мала. 

До кінця свята Мирон мовчав, наче води у рота набрав. Навіть танцювати не виходив. 

– Молодець, провчила його! – сміялася кума Олеся. 

– Ага, його ж методом. Ну, сподіваюся, що тепер Мирон буде думати, перед тим, як щось ляпати своїм дурним язиком. 

Жінка вчинила правильно? А що б ви зробили на її місці? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector