Марина декілька місяців приховувала від чоловіка правду про гроші. Але ця брехня швидко викрилася

Декілька місяців тому я переїхала на нову квартиру. Це спокійний та тихий район, сусіди дуже хороші люди. Я потоваришувала з Мариною та її чоловіком Павлом. 

Жінка зараз у декреті, виховує молодшу донечку Софійку. Ну і в них є ще старший син Дмитро, пішов у 1 клас. Їй інколи важко давати ради з двома дітками. А треба ще вдома поприбирати, приготувати їсти, допомогти синові уроки зробити, відвезти його на заняття футболом, забрати. 

Павло працює менеджером в одному магазині. І от йому не дуже подобається, що жінка сидить вдома з дітьми і нічого (на його думку) не робить:

– Я хочу після роботи відпочити, розслабитися. А тут повний безлад!

– Ти хоча б раз візьми відгул на роботі і допоможи мені вдома.

Ага, я і так тебе, таку ледацюгу, утримую. Думаєш, мені ті гроші на голову капають? 

– А ти думаєш, що з дітьми так легко? 

Загалом, всі сварки були якраз через гроші. Павло постійно рахував, коли і скільки Марина витратила на дітей. І любив їй завжди цим дорікати. Думав, що на тисячу гривень можна купити і продукти, і дитячі іграшки та солодощі та ще й піти кудись відпочити. Повірте, він дійсно так вважав, що всі речі дуже дешево коштують.

І от минулого тижня вони знову посварилися через гроші. Марина купила синові до школи новий рюкзак, спортивну форму та ще багато канцтоварів на малювання. Звісно, це недешеве задоволення. 

Про це дізнався Павло побачив чек з магазину:

Пошепки

– Ось це ти марнотратка! Не могла щось подешевше вибрати? 

– Це ж для нашого сина.

– Ти викинула гроші на вітер! 

Тоді у Марини закінчилося терпіння. Вона дістала з коробки заначку та показала чоловікові гроші:

– Ось, подивися. То моя мама з Іспанії висилає на дітей. Бо знає, який ти скупердяй. То на її заощадження я купила йому рюкзак до школи! 

– І ти мовчала? Так підло брехала мені в очі? 

– Так. Але тепер вже не буду. Забирай свої речі та провалюй геть. Так, так, цю квартиру нами купила моя мама, якщо ти забув. 

І що ви думаєте? Марина вигнала Павла геть та написала заяву на розлучення. Я бачу, як сусідці аж легше стало дихати без такого токсичного чоловіка. Знайшла роботу онлайн, добре, що мама їй допомагає з Іспанії. 

Думаєте, вона вчинила правильно, коли вигнала чоловіка геть? Вона потім не пожаліє про такий вчинок? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector