Марина поставила ультиматум: або чоловік святкує Новий рік з нею або може забирати речі

Марина не уже зраділа, коли до неї зателефонувала свекруха.

– Приїжджайте до нас святкувати Новий Рік. Але краще приїдьте заздалегідь, 30 числа, щоб все встигли, – щебетала у слухавку пані Юстина. 

Дівчина знала справжню причину, чому треба приїхати пошвидше – їй діставалася роль Попелюшки. Просто пані Юстина полюбляла святкувати Новий Рік у себе вдома з великою родиною. Приїжджала і тітка з Одеси, хрещена мати Павла з Молдови та племінники з Харкова. Шум, гам, немов у вулику, на всіх місця не вистачає, яблуку ніде впасти. 

Але ж треба їх чимось почастувати! Тому з ранку до ночі на кухні крутилася…Маринка. Вона нарізала салати, витирала пилюку, готувала десерти. І не мала вільної хвилинки, щоб до столу сісти. То, бачте, комусь виделку не дали, то на столі водичка закінчилася. Навіть сама відкорковувала шампанське під бій курантів. А потім ще після такого грандіозного застілля залишається гора посуду. 

Маринка мріяла про спокійне святкування. Наприклад, поїхати компанією у гори, там орендувати будиночок. Або з чоловіком тільки удвох на квартирі. Але тільки не ця метушня.

– Збожеволіла? Це ж моя родина, приїдуть гості. Мама на нас вже чекає і сподівається на твою допомогу! – дорікав чоловік. 

Тоді вони дуже посварилися. Маринка сама збирала речі – подруга покликала у ресторан на новорічну ніч. Там будуть музиканти, танці та святкова програма. А Павло нехай сам бере віника у руки та допомагає мамі. Все-таки, це ж вона запросила стільки гостей до себе додому – її проблеми.

– На новий рік я хочу відпочити та потанцювати досхочу, а не бігати навколо кожного, як та прислуга! – поставила ультиматум дівчина. 

Вона щиро сподівається, що Пало хоча б раз дослухається до її думки. Все-таки, вона ж його жінка. 

Можливо, Марина все перебільшує? А як б Ви вчинили на її місці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector