Машинально читаю повідомлення в телефоні дружини – мене накриває гарячою хвилею. Невідомий чоловік запитує, як у “його красуні” минає день

Чув про таке з різних жіночих серіалів. Та й сюжет був дещо інший. Але я й гадки не мав, що подібне трапиться зі мною в житті. 

З коханою я прожив у шлюбі 24 роки. Термін поважний, погодьтеся.  Весь цей час я пилинки з неї здував, переживав, щоб вона не втомлювалася, дарував їй подарунки, поважав, підтримував. Тож вірив, що так буде завжди. Так ми виховали двох дітей. Вони вже давно повиростали і будують власне особисте життя. 

Я працюю, маю хорошу посаду, дружина також на фірмі керівниця. Однак останні пів року наші стосунки не такі близькі. Оксана аргументувала це проблемами на роботі. Я й сам знав причину, тому намагався її підтримати. 

В інтимному плані також вже все не так пристрасно, як раніше. Дружина неодноразово говорила мені, що їй не вистачає уваги, однак я і розумію, що в довготривалих стосунках це норма. І ось днями я зайшов у справах до кімнати, де лежав її телефон, а  її в цей момент не було в кімнаті. Проходячи повз телефон, побачив, як загорівся екран, і спливло повідомлення в Вайбер (воно висвічується повним текстом). Машинально читаю повідомлення, і мене накриває гарячою хвилею. Якийсь невідомий мені чоловік вітається з моєю дружиною дуже ніжними словами і питає її, коли вони сьогодні зустрінуться?

Одержимость смартфонами начала раздражать. И их запретили

Я нічого не сказав дружині, пішов в іншу кімнату і став переварювати інформацію. Процес йшов погано, я закликав коньяк на допомогу. Дружина в цей час пішла гуляти з собакою (це вона робила щовечора). Коли вона прийшла, я вже був хорошим і слухав свої улюблені пісні. Вона запитала, що трапилося, я відповів, що все гаразд. Вона не стала питати далі і пішла на кухню. Я з незрозумілими думками в голові ліг спати, бо вранці рано треба було йти на роботу. Але поспав лише годину, прокинувся і знову думи в голові.

На наступний день після роботи я не пішов додому (ноги не несли), а поїхав на дачу. Хотілося побути на самоті. Не сперечаюся, накрутив я себе  дуже сильно. В голові був повний безлад. Дружина зателефонувала пізно і запитала де я. Я сказав, що на дачі. Вона запитала, що трапилося, і тоді я зізнався, що бачив смс від чоловіка, і що я хочу побути один і переварити це в голові.

Потім були розмови, пояснення, умовляння, сльози. Каже, що не було нічого. Просто вона сподобалася цьому чоловікові, він дістав її номер телефону через спільних знайомих і постійно завалює смс-повідомленнями. А вона на них не відповідає. На що попросив показати її переписку. Вона відповіла, що видаляла повідомлення. Тоді я попросив номер телефону цього таємного шанувальника. На що вона сказала, що не вартий він того, щоб я про нього думав (не дала мені номер його телефону). Божиться, що любить тільки мене, що нічого не було, що не варто про це думати і все в такому ключі. Але я чомусь у все це не вірю.

Тепер я ніби в глухому куті. На душі так порожньо та прикро. Не має бажання щось робити, чимось займатися. За що не візьмуся – майже одразу опускаються руки. Мене вже на роботі питають, що сталося, бо я увесь час пригнічений. А я не знаю, що їм сказати. В голові стільки думок. Це був дуже сильний удар. Не знаю, як його тепер пережити. Усе вщент розлетілося за мить.

Що порадите?

Як мені тепер бути?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector