“Машину маєш, бізнес є, квартиру купила. Тільки одного бракує – гарного мужика!” – дорікають подруги

Мені 37 років. Маю прибутковий бізнес, магазинчик з одягом на базарі. Він приносить мені чималий дохід – мінімум 4 тисячі доларів в місяць. Адже за стільки років я набрала собі багато клієнтів та постійних покупців.

Окрім магазину, я ще маю 3 квартири у новобудові. Колись купила їх на етапі початку забудови за найменшою ціною. Потім зробила там ремонти, завезла меблі та здаю в оренду. Так, як це приватний район, центр Львова та квартири з охороною, то самі розумієте, що орендарі платять мені не 5 копійок. 

Стараюся жити в достатку, бо сама колись народилася в бідній та малозабезпеченій родині. Бували дні, коли я не мала нічого їсти в холодильнику. Мої батьки – пияки, думали тільки про те, аби знайти гроші на горілку. Тому ви розумієте, заради чого я працюю. Аби не повторити знову цей гіркий досвід злиднів. 

Сама заробила на машину, Тойота Прадо, такий великий позашляховик. Почуваюся за кермом, наче важливий депутат. Була в Єгипті, Туреччині, Болгарії. Ще об’їздила всю Європу автобусними турами. 

Тільки в одному мені не щастить – кохання. Щоразу, як кавалер дізнавався, що я заробляю дуже багато, то намагався витягнути гроші. Декілька разів я велася на прохання. То в когось був кредит, то хвора мама чи інші відмовки. На щастя, швидко отямилася та закрила свій “благодійний фонд” для альфонсів. Але було дуже боляче усвідомлювати, що хтось сприймав мене як гаманець, а не кохану жінку. 

І я не знаю, де собі знайти нормального чоловіка? Який цінуватиме мою красу, характер, розум, працьовитість. А не долари та євро. 

Пошепки

Або ще знаходяться ті, які кажуть “ой, ну я тебе не потягну, ти тільки гроші любиш”. Але переважно це чоловіки, у яких нема жодних амбіцій та живуть досі зі своїми батьками у 40. Не мають своєї квартири, машини та стабільного заробітку. А тягти на своїй спині ще чоловіка-неробу я точно не хочу. 

Раз ходила з таким на побачення. То він заявив, що “нащо їздити на море закордон. Я тебе краще на шашлики до нас на дачу вивезу”. Дійсно, ось це так влучне порівняння. 

Тому хочу почути пораду досвідчених жінок. Де мені знайти нормального чоловіка? На сайтах знайомств одні якісь ненормальні сидять. Шукати молодших віком – то просто смішно. А просити подруг чи знайомих, аби звели мене з неодруженими родичами трохи соромно. 

Хоча я заробляю багато грошей, але не маю одного – родини. Таке за гроші не купиш. Хочу народити дитинку, донечку та синочка. От бути повноцінно щасливою жінкою не тільки в кар’єрі, але в материнстві.

Тільки це того принца шукати? Вони всі вимерли чи що? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector