Матір на дитячому майданчику поділилася, чому шкодує, що народила від п’ятдесятирічного

Якщо раніше одруження та народження дитини для жінки було головною метою, то зараз все зовсім по-іншому. Прекрасна половина людства не поспішає створювати сім’ю, молоді панянки прагнуть самореалізуватися, налагодити власне життя, знайти хорошу роботу. Тепер жінка народжує тоді, коли вона сама цього хоче, щоб потім не шкодувати про своє рішення. Однак тут інша сторона медалі: значно легше пристосовуватися до нового ритму життя в молодому віці. Дорослій реалізованій жінці буде важче міняти свої будні, інколи навіть доводиться покинуте те, над чим ти працювала роки. Ось саме тоді народження дитини може набути гіркого присмаку.

Хочу поділитися з вами історією сестри своєї подруги. Анна вирішила народити у 38 років, хоча це був первісток, пологи пройшли добре, дитинка абсолютно здорова, але от потім влаштовувати сімейний уклад було дуже складно. Жінка обожнює свого сина, але от її  п’ятдесятирічний чоловік змінився. Жінка дуже переживає, оскільки тепер не знає, що від нього очікувати.

Батько навіть не хоче гуляти з сином, соромиться свого віку. Особливо все загострилося, коли сусіди подумали, що це дідусь з онуком грається. Спершу Анна думала, що чоловік просто звикає, але згодом така поведінка стала дуже турбувати жінку. Він взагалі не приділяє уваги дитині, а на вулиці навіть не хоче постояти біля коляски. 

Анні зараз як ніколи потрібна підтримка – ще донедавна вона була сучасна успішна жінка, яка після офісу любила піти в кіно чи ресторан. А зараз вона все це розміняла на пелюшки. Навіть не вистачає сил, щоб себе привести в порядок, адже чоловік відмовляється допомагати дружині. Батьки вже у віці, від них також користі мало. 

Як складеться далі їхні історія – невідомо, але от зараз Анна бідкається, чого ж вона не наважилася народжувати хоча б в тридцять. Матір дівчини виховувала її наодинці, то ж в дитинстві вона не шикувала. В дорослому віці Анна пообіцяла, що буде народжувати лише тоді, коли буде хороша фінансова можливість. Але от зараз думає, що це було надто категорично.

Загалом, кожен в праві вирішувати, народжувати в молодому віці, або ж займатися кар’єрою. Важливо пам’ятати, що у такої стратегії теж можуть бути свої мінуси. Ви б наважилися народжувати після 35? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector