Матір пригрозила синові, що залишить його без спадщини, але він все одно одружився із донькою прибиральниці

Світлана познайомилася з Олегом під час навчання в медінституті. Їхня дружба швидко переросла в кохання, тому пара вирішила не розлучатися, коли хлопця взяли на аспірантуру в столицю.

Згодом вони відсвяткували розкішне весілля, на яке їхні батьки не пошкодували грошей. З того часу пройшло 45 років, а Світлана досі згадує цей день з усмішкою на обличчі.

Молодята одразу оселилися у власній однокімнатній квартирі, яку їм подарували батьки.  Олег влаштувався на роботу в місцеву лікарню. Він був професіоналом своєї справи, тому не дивно, що його кар’єрний ріст стрімко пішов в гору. Світлана також не сиділа, склавши руки. Вона викладала хімію та біологію для майбутніх медиків.

Особливістю жінки були її вишукані манери, які одразу свідчили про приналежність до елітних прошарків населення. Свого сина Сергія жінка також виховувала найкращим чином. У хлопчика була все, чого душа забажає: від приватного садочка до модних імпортних іграшок. 

Згодом Олегу запропонували хорошу посаду в їхньому рідному місті. Чоловік наважився змінити роботу, а Світлана підтримала ідею з переїздом. Вона також швидко знайшла собі підробіток і просила чоловіка про одне: купити приватний будинок. Набридли їй тісні квартири. Хотілося мати власне подвір’я, сад, кілька грядок і зону відпочинку. 

Чоловік прислухався до своєї коханої, тому придбав триповерховий дім, який дійсно вразив Світлану. Подружжя почало господарювати в новому житлі, а тим часом їхній син залишився в столиці. Для повного щастя жінці не вистачало лише гідної невістки. 

Під час чергового візиту до батьків Сергій повідомив їм, що у нього з’явилася наречена. Звісно, матір вимагала подробиць, адже їй хотілося знати про цю дівчину все. Син сказав, що на вихідних прийде разом з нею в гості. 

Пошепки

Світлана увесь тиждень чекала цього моменту. Вона уявляла, що зараз до них завітає столична красуня із багатої родини. Жінка саме закінчила накривати на стіл, коли їхня брама відчинилася. Яким же було здивування матері, коли вона побачила, що поруч з її сином йде Іванка, дочка прибиральниці, яка працює разом з нею.

В очах Світлани потемніло. Вона одразу заявила Сергієві, що не схвалює його вибір. 

Проте хлопцеві було байдуже, адже він щиро кохав Іванку, незважаючи на її соціальний статус та походження. Таку щиру та віддану дівчину в столиці не знайти! А щодо матеріальних благ, то син був впевнений: разом вони підкорять усі висоти.

Хоча матір намагалася шантажувати Сергія і грозилася відібрати у нього майно, він все одно одружився з Іванкою. Потім йому запропонували роботу в Харкові, куди молодята без вагань перебралися.

Олег неодноразово намагався поговорити  дружиною і переконати її змінити своє ставлення до невістки, але вона не збиралася визнавати бідну родичку. Після смерті чоловіка Світлана залишилася одна у своєму великому домі. Дитячий сміх, який долинав із сусіднього подвір’я, навіював на неї ще більший сум, але вона не могла переступити через свою гордість і зателефонувати до сина. 

Однак на день народження Сергій зробив матері сюрприз. Він разом зі своєю дружиною і дітьми приїхав до Світлани в гості. Жінка була рада бачити сина, невістку й онуків. Лише тоді вона зрозуміла, що родинне тепло значно важливіше, ніж гроші. 

А як ви вважаєте, чи варто обирати другу половинку, орієнтуючись на її матеріальне становище? На чиєму ви боці в цій ситуації: матері чи сина? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector