Мати одразу попереджала доньку: – Проблеми у тебе будуть з цим чоловіком. Він занадто егоїстичний і думає тільки про себе

Ніна виконувала офісну роботу, як раптово пролунав дзвінок на мобільний. Глянула на екран – телефонував чоловік. Жінка підняла слухавку – чоловік навіть не збирався оправдовуватися, просто сказав дружині, що після роботи їде до друга на святкування. Ніна спершу не зрозуміла, що хотів чоловік, а потім він додав:

– Можеш іти зі мною, – додав в кінці, але розумів, що дружина не погодиться. 

– Добре, – байдуже відказала Ніна, яка вирішила під час обіду піти за подарунком своєму чоловікові і все ж явитися на це застілля.

Вона зайшла в магазин з парфумами і підібрала хороший аромат. На касі була черга з таких же жінок. Раптом всередину зайшла стара бабуся, яка жартома сказала:

– Ох, дівчатка, ви тут обираєте для своїх суджених одеколони, а нюхати їх будуть інші!

Це викликало хвилю реготу, але Ніну змусило задуматися. Адже вона справді все життя старалася догодити Григорію. Вона любила його без тями, а він лише дозволяв їй бути поруч. Під час університетських років дівчина до ночі писала замість коханого контрольні роботи, а той безтурботно спав. Після весілля і народження дітей нічого не змінилося. Усі обов’язки були виключно на Ніні.

Спочатку вона відчувала бодай якусь вдячність з боку Григорія, але зовсім скоро він звик до хорошого ставлення і сприймав його як належне. 

Мати одразу попереджала доньку:

– Проблеми у тебе будуть з цим чоловіком. Він занадто егоїстичний і думає тільки про себе. 

Так і сталося. Зараз, коли діти виросли і переїхали, Ніна відчувала себе самотньою і нікому непотрібною. Вона перетворилася на нецікаву 43-річну дружину. Але змінювати щось було занадто пізно…

Раптом на підвіконня сів горобець, а годинник простукав п’яту годину вечора. Жінка зрозуміла, що це знак. Вона може перевернути своє життя на 180 градусів. Прийшов час зайнятися собою і своїми вподобаннями.

Ніна одразу вийшла з квартири і попрямувала в салон краси. Там їй зробили зачіску й макіяж. У магазині одягу вона купила розкішне чорне облягаюче плаття. Тепер жінку не впізнати. Вдома вона відкрила бутилку вина і задумалася, а чи потрібен їй чоловік, який не вміє цінувати її?

До Васильченків Ніна прийшла в пальто і на високих шпильках. Одразу кілька гостей запропонували їй допомогти зняти верхній одяг. 

– І чоловік мій тут? Справді? Хто б міг подумати?

Поява дружини шокувала Григорія, який точно не очікував такого повороту подій. Для нього вечір був зіпсований.

Зранку чоловік прокинувся вдосвіта і з докором запитав:

– Ми снідати сьогодні будемо?

Проте Ніна не була тою покірною дружиною, що раніше. Тепер у ній було значено більше впевненості в собі, безтурботності й вибагливості.

У відповідь жінка промуркотіла:

– Так, а сніданок готовий, коханий?

Ніна солодко заплющила очі і подумала, що тепер гра буде за новими правилами. 

А що ви думаєте про перевтілення жінки? Чи правильно вона зробила, коли вирішила поставити себе на перше місце?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector