Мати за окупанта, а у сина – український прапор. Які зараз стосунки у Таїсії Повалій зі своїм сином?

Як відомо, Таїсія Повалій не приховує своєї симпатії до росії. Наприклад, нещодавно відбувся концерт у підтримку країни-агресора, де “співачка” виступила на одній сцені зі Стасом Михайловим ( чоловік активно підтримує агресію росії та війну в Україні).

Також відомо, що у 2015 році жінка була депутатом від “Партії Регіонів” та займала активну проросійську позицію. 

А ось нещодавно її номінували на російську премію “Шансон-2022”, яка відбувалася у Кремлі. Як бачимо, для цієї жінки гроші не пахнуть та заради популярності вона готова забути свою рідну Батьківщину.

І от хочеться написати, що яблуко від яблуні далеко не падає. Та не у цьому випадку. Син Денис Повалій активно підтримує Україну. У своєму інстаграмі на головній фотографії він розмістив патріотичне фото – український прапор та надпис “Stop the War!”. 

На своєму телеграм-каналі PeaceDen чоловік публікує корисну інформацію щодо військової тематики. А також отримає гнівні коментарі від підписників, які засуджують його мати. 

Тому Денис не витримав та нещодавно опублікував на сторінці звернення до хейтерів: 

Моя бабушка Нина в двухлетнем возрасте сидела в окопе под дулом нацистского пистолета, её отец Даныло с войны не вернулся. Папу другой бабушки Ангелины, что была почти на 20 лет старше, уничтожили при приходе советской власти. Мой отец Володя отправился на войну в Афганистан… Пусть же и наш мир воспарит и очистится от зла и ненависти, хоть у нас снова появились веские причины ненавидеть — написав Денис Повалій. 

Він наголосив, що не потрібно сюди “приплітати” його матір, адже це її окрема історія та він не має до неї жодного відношення. Син буквально відхрестився від своєї матері, чия поведінка така огидна. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Daryna
Adblock
detector