– Маєте дякувати, а не претензії висувати! – Свати геть сором втратили. Я дітям квартиру купила, а їм щось ще не так

Зі сватами мені зовсім не поталанило. Такі нахабні люди – слів нема. Нещодавно моя донька вийшла заміж. Дмитро хороший хлопець і вона його кохає. Тож нехай. 

Я вирішила зробити молодим щедрий подарунок – купила квартиру. Я вже 20 років в Італії, досить гарно заробляю, тож можу собі це дозволити. Та квартиру придбала стареньку, “хрущівку”, як то кажуть. Подумала – нехай молоді заробляють, потім іншу придбають.

Та я вирішила не оформляти нерухомість на дітей. Адже хто його знає, як життя складеться. Раптом посваряться, то зять що, буде претендувати на свою частку. Ні, так не піде. Та коли свати про це дізналися – страшенно розлютились.

 – Що це за подарунок такий. Щось не сподобається і виженете молодих?

 – Не буду я нікого виганяти, але ж і підстрахуватися маю. З неба мені нічого не падає. Я важко працюю, аби заробити бодай на щось.

 – Але ж квартира в жахливому стані, треба ремонт робити. То зараз наш син має вкладати гроші в житло, яке навіть його дружині не належить? Могла б хоч тоді в новобудові купити, щоб вже з ремонтом.

Пошепки

 – Ви маєте дякувати, а не претензії тут висувати. Взагалі не розумію, про що мова. Як щось не влаштовує – купіть їм іншу. Або ж орендуйте.

Образились на мене свати, ще й зятя намовили. Тепер він каже, що в чужій квартирі ремонт не робитиме. Донька телефонує і плаче. А я не знаю, як правильно вчинити. Чи дати їй гроші на той ремонт. Але тоді нащо їй такий чоловік?

Я взагалі хочу своє життя влаштовувати, стомилась для інших жити, але й не хочу, аби мене й доньку в дурні пошили.

Як вважаєте, я правильно вчинила? Чи треба було оформити документи на молодих?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector