Мед з куркумою: найпотужніший антибіотик в світі, який навіть лікарі не змогли пояснити

Дуже суміш!

Ця спеція є найпоширенішою у світі, і не дарма! 

Куркума — це спеція, яка притаманна переважно азійській кухні, а ще часто використовується для лікувальних терапій в Східній народній медицині. Жовта спеція є основою порошку карі.

Основні переваги куркуми:

  • природний очисник печінки
  • очищає кров
  • запобігає пошкодженню вільними радикалами
  • запобігає передчасному старінню

Зазвичай куркуму використовують для того, щоб покращити травлення, зменшити рани та проблеми зі шлунком, усунути порізи. 

Ще більше користі може принести суміш меду та куркуми. Про її ефективність говорять навіть лікарі.  Куркума містить багато корисних речовин, одною з яких є куркумін. Це дуже корисний елемент, який володіє протизапальними, протипухлинними і антиоксидантними властивостями.

Численні наукові дослідження підтвердили переваги, які куркума надає на наше здоров’я. Спеція містить активну сполуку, яка називається куркумін, який може зменшити запалення, а також лікувати багато проблем з травленням. На думку деяких експертів, куркумін може також допомогти людям запобігти рак.

Він також захищає ДНК. Він впливає на 700 генів в нашому організмі і лікує понад 160 проблем зі здоров’ям. Його протизапальні властивості можуть допомогти нам лікувати такі стани, як остеоартрит.

Саме куркумін запобігає деменції, розвитку хвороби Альцгеймера та змінює мозок. Наш мозок руйнують певні бляшки, які з’являються у нас з віком. Останні дослідження довели, що якщо годувати куркумою мишу, мозок якої повністю пронизаний бляшками, то згодом ці бляшки розчиняються. 

А щоб покращити ефект куркуми, слід вживати її з медом. Так ви знищите всі шкідливі бактерії в організмі та зможете зміцнити власне здоров’я. 

Складові:

  • 1 столова ложка порошкоподібної куркуми
  • 100 г меду

Приготування:

Потрібно змішати мед та куркуму й помістити суміш в скляну банку. Вживати по 1 ч. л., якщо у вас застуда чи грип. Наступного дня приймати по 1 ч. л. кожні 2 години. Приймати те ж дозування 3 рази на наступний день.

Для загального зміцнення організму вживати по 1 ч. л. Об’єднайте її з чашкою чаю, щоб отримати оптимальні результати.

Вам сподобався рецепт?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: