Мене дістали усі ці обстеження. А все тому, що дружина хотіла дитину. Саме через неї наш шлюб дав тріщину

Катя ще до весілля мені казала, що хоче двох дітей, бажано хлопчиків. Я тоді на це уваги не звертав, адже дуже її кохав і мріяв про те, щоб ми були разом. Згодом ми все ж одружилися.

Та минуло всього кілька місяців і Катя почала казитися. Її дратувало те, що ніяк завагітніти не може.

 – Чому ти поспішаєш? Ми могли б пожити кілька років і лише згодом дітей заводити.

 – А що ти не хочеш дітей?

 – Хочу, але не зараз?

 – А коли, як старі будимо? Ні, я тебе попереджала, що хочу дітей. Я б і заміж не виходила, якби не бажання стати матір’ю. 

Я кохав Катю, тому й терпів все це. Думав – “хоче дітей, то нехай”. Але минув рік – і вона досі не завагітніла.

Тоді й почалося. Вона почала відвідувати різних лікарів, обстежуватися, лікуватися. Згодом і мене відвела до фахівця. Мені виписали безліч препаратів, а дружина робила гормональні ін’єкції. Наше життя перетворилось на якийсь жах.

От я й не витримав і почав зустрічатися з Настею. Молода, свіжа і трохи легковажна. Вона працювала в іншому відділі й завжди мала безліч кавалерів. Мені подобалось, що така красуня звернула увагу саме на мене. Тим паче дружина через лікування суттєво набрала вагу, змінилася.

Почав я бігати до Насті. І ось одного вечора, після пристрасного побачення моя коханка заявила:

Пошепки

 – Маю сюрприз для тебе – я вагітна!

 – Ти що?

 – Так, тож швидше розлучайся, матимеш нормальну сім’ю. 

Я зовсім не зрадів, скажу чесно. Йшов додому й не знав, як розповісти Каті. Та вона зустріла мене щаслива. Приготувала гарну вечерю і дала в руки тест на вагітність.

 – Уявляєш, моя мрія нарешті здійснилася, я буду мамою!

Вона аж світилася і мала такий гарний вигляд. Звичайно, я не наважився. І Насті нічого не сказав. Та, вона вперта дівка. Самотужки приперлася до мене додому і все розповіла дружині. Коли я повернувся додому на мене вже чекали мої зібрані валізи:

 – Ти не зміг пройти це випробування зі мною. Навіть, якби я хотіла – пробачити не зможу.

Вона мене вигнала. Вже й на розлучення подала. Буду лишень сплачувати аліменти тепер. Хоча насправді мені дуже шкода, люблю я свою дружину. Настя ж на мене чекає, та я вже не хочу з нею бути. Я в розпачі, не знаю, як тепер бути.

Порадьте, що мені робити? Як би ви вчинили на моєму місці?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector