– Мене це аж ніяк не стосується! Забембали вже зі своєю дачею! – кричав до мене зять.

Дочка Марія та її чоловік Тарас живуть у моїй квартирі разом зі своєю півторарічною дитиною. Так запропонувала я, адже донька у декреті, а вони взяли квартиру на виплату в будинку, який ще не збудувався. Тому краще нехай заощаджують гроші та виплачують іпотеку живучи зі мною, аніж витрачають їх на винаймання квартири.

У мене помешкання велике, місця усім достатньо, до того ж практично усе літо я живу на дачі. 2-3 рази на місяць приїжджаю, щоб помитися та комуналку оплатити. Однак, на дачі у мене взагалі нема ніяких умов: туалет на вулиці, душ також, коли дощить, то тече дощ, змушена підставляти відра, аби не затопило. От тому й постійно прошу свого зятя приїхати мені допомогти з ремонтом, але той постійно вигадує якісь причини, аби тільки не їхати. Якось взагалі таке мені сказав, що я мало не впала.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– А знаєте, що ? Не хочу я їздити у свій єдиний вихідний на вашу дачу, мені вона геть не потрібна! Ви хотіли доглядати там усе, от самі й давайте собі раду!

– Але ж я не чоловік…Усе сама не можу зробити, наприклад дах перекрити.

– Мене це аж ніяк не стосується! Забембали вже зі своєю дачею! 

Пошепки

І як я маю на це реагувати? Якщо у квартирі моїй жити, комуналку оплатити, продукти купити, закрутки на зиму зробити, то все я, а як допомогу прошу я, то дітей нема. Ось так мені діти віддячують. Але ж і вигнати я рідну доньку з квартири з дитиною не можу. Проте, що мені робити я теж не знаю!

Одного разу зять взагалі сказав:

– Найміть собі чоловіка якого, щоб усе вам там на дачі поробив! Ну або продайте її та все!

А за які гроші я маю це робити? В мене пенсії як кіт наплакав, собі купити щось шкодую, не те щоб майстра на стару дачу замовляти. А про продаж навіть мови йти не може! Там працювали не покладаючи рук мої батьки, тому просто взяти й віддати це місце чужим людям я не можу. 

Як вплинути на дітей? Можливо перестати також їм допомагати, щоб до них дійшло?

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector