Мені 42, життя зовсім втратило смак. Того й наважився на зраду. Познайомився з дівчиною, готувався, а тоді просто втік

Останній рік я не вилазив з депресії. Якось все сенс втратило. Мені 42, в шлюбі 16 років, маю двох дітей підліткового віку. Їм вже зовсім не цікаво зі мною. Просто ігнорують. Дружина Люда працює. Я теж маю доволі пристойну роботу. Та найгірше, що кожен день схожий на попередній, нічого в житті не відбувається, а воно минає.

І є в мене кум – Михайло. Його життя зовсім інакше – усміхнений, веселий. Якось я не витримав і спитав, в чому його секрет.

 – Твоя проблема в тому, що лиш одну жінку маєш. Чоловік – полігамне створіння, має мати багатьох коханок.

 – А з чого ти взяв, що це секрет щастя.

 – От подивись на мене. Я завжди намагаюсь подобатись жінкам, тому тримаю себе в формі, гарно вдягаюсь. А ти на кого схожий? Пузо відростив і сидиш сумний.

Я замислився. А може й справді все так. Для дружини я вже давно не старався. Вона ж нікуди не дінеться. Тоді вирішив зайнятись собою, записався в зал, придбав новий одяг. І справді – це вплинуло на моє самопочуття. Відразу почав загравати з жінками. Впевненості додалось. А тоді з’явилась Тетяна. Вона прийшла на роботу до нас в офіс – молода, цікава. Я вирішив, що мушу завоювати цю красуню. 

Спочатку ми разом пішли на каву, далі я дарував їй квіти, водив в дорогі ресторани, намагався всіляко завоювати її увагу. Тим часом дружина щось запідозрила. Вона зовсім не влаштовувала істерик лише якось після вечері сказала:

 – Якщо в тебе хтось з’явиться, будь ласка, скажи мені. Не треба брехні, ми цивілізовані люди, я тебе відпущу. 

Після тієї розмови заснути я не міг. Невже Люда згодна так легко мене відпустити. Може теж когось вже має? Або ж хоче знайти.

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

За іронією долі наступного дня я мав вперше поїхати із Танею до неї. Ми все спланували. Дружині я сказав, що багато роботи, повернусь пізно. Та цілий день мене не покидали думки про оті слова Люди. 

На вечір ми з Танею пішли в ресторан. Я дещо нервував. А тоді ми поїхали до неї. Вона вдягнула надзвичайно спокусливу сукню, атмосфера була неймовірна. Що ще чоловікові треба? Та я не міг забути про дружину. Потім Таня пішла до ванної кімнати підготуватися, а я… просто втік. 

Не знаю, що зі мною сталося. Та я збагнув, що після цього вороття не буде. Дорогою додому придбав квіти й суші. Вирішив зробити дружині сюрприз. Вона просто засяяла.

 – Ти звільнився раніше?

 – Так, тепер намагатимусь частіше бути поруч!

Відтоді про зради я не думаю. Та й взагалі проаналізував, скільки я сил витратив, аби привернути увагу Тані. Нащо все це? Я ж не хотів бути з нею надалі. Воно просто того не варте. Та й взагалі, що це за дівчина, котра погодилась мати відносити з одруженим. 

Розумію, що чимало чоловіків з мене кепкуватимуть. Мовляв, дарма втік. Та кожному своє! Згодні?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector