Мені 43 роки. Я живу в місті разом зі своїм молодим чоловіком. Він на 19 років молодший за мене

Зараз мені 43 роки, хоча я не виглядаю на свій вік, адже постійно доглядаю за собою. Я регулярно з’являюся у салоні краси: то манікюр роблю, то омолоджуючи процедури, то масажі для тіла. Оточуючі завжди захоплюються моїм зовнішнім виглядом. Воно й не дивно, що я знайшла собі хлопця на 19 років молодшого. 

Раніше Толік жив у селі, а зараз приїхав в місто на навчання. Тут ми і познайомилися. Матері про ці відносини він так і не наважився розповісти, тому, мабуть, я зроблю це сама. 

Уже декілька днів Толіка немає вдома. Він зник і не виходить на зв’язок. А все сталося після того, як до нього зателефонував підозрілий номер, записаний як “Вова гараж”. Оскільки Толік тоді був у душі, я насмілилася відповісти. Неочікувано по той бік трубки озвався жіночий голос. Хлопець нічого не став мені пояснювати і мовчки пішов геть. В інституті його не було, тому я вирішила, що поїду шукати Толіка в селі. Мені не вірилося, що він міг мені зрадити, хоча вміла дама могла б скористатися його наївною натурою. Хлопець він хороший, але ще молодий і дурний.

Мені не хотілося прощатися з ним, тому я миттю купила квитки на автобус. Зайшла всередину, зайняла своє місце. Виїхали. Сиджу і розглядаю інших пасажирів. Попереду сиділа молода дівчина, можливо, ровесниця мого Толі. Однак її обличчя було в жахливому стані. Шкіра обвисла, з жирним блиском і вуграми. Думаю, що мій Толік ніколи б не звернув увагу на таку неохайну дівчину. Йому подобаються доглянуті.

Пошепки

Дивлюся далі, а там ще одна сільська леді. Але ця з немитою головою. Волосся аж блистіло в пучку. І як можна так себе запустити? Мій хлопець точно б не повівся на таке.

Та це все квіточки у порівнянні з тим, яка дівчина сиділа біля вікна. Нігті брудні, шкіра суха, а на животі декілька рятівних кругів. Не розумію, хіба вона не бачить себе в дзеркалі? Хіба їй хочеться бути такою негарною?

Всю дорогу я їхала і думала про те, що мій Толік, мабуть, просто заплутався. Ну не можуть йому подобатися такі жінки. Потрібно поговорити з ним і повернути на істинний шлях. 

Цікаво, що він мені скаже. Скоро я це дізнаюся, адже дороги назад немає. 

А як ви дивитеся на стосунки між людьми з великою різницею у віці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector