Мені 50 і тільки пару днів тому дізналася, як правильно використовувати решітку в духовці!

Особисто я завжди забирала ці решіточки з духовки. Нащо мені той непотріб? Хай воно десь у кутку собі стоїть.

Але пару днів тому побачила в Інтернеті способи використання цих решіточок. Я б сама ніколи до такого не додумалася, чесно. Виявляється, ці решіточки мені ой як допомогли у кулінарії!

Тортилья:

Це такий круглий лаваш для мексиканської їжі тако. Хоча готові круглі листи коштують трохи дорого у звичайному магазині, тому цією порадою зі мною поділилася невісточка. 

Потрібно взяти лаваш, відміряти коло (я це роблю за допомогою миски), зігнути їх у половинку та викласти на решітку. Залишаю на 15 хвилин, аби вони добре пропеклися та тримали форму. А потім всередину можна ставити начинку. Нереальна смакота, а як воно хрумтить – ну словами не передати. 

Заміна тостера:

Місяць тому у мене зламався тестер. А я дуже сильно люблю такі канапки гарячі на сніданок. Тому вирішила спробувати приготувати тости з цією решіточкою. 

Пошепки

Просто розділила хліб та запхала в щілинки, під низ постелила пергамент, аби на нього спадали всі крихти. Буквально 20 хвилин – і тости готові. Тепер тільки таким методом готую собі хліб до сніданку. 

Запечені гомілки з картоплею:

Раніше я запікала курочку “лежачи”, просто ставила її на деко. І досить часто одна сторона (саме та, на якісь лежала курка) не пропікалася до кінця, м’ясо виходило трішки гумове. А тепер я запихаю ніжки чи крильця у решітку. По-перше, м’ясо пропікається зі всіх сторін рівномірно. По-друге, створюється ефект, наче його смажили не в духовці, а на спеціальному грилі. А під низ знову ставлю деко і запікаю картоплю. Економить і час, і посуд на миття потім. 

Шашлик:

Ну тут я вже не буду пояснювати, що і як робити. Просто на дерев’яні палички населяю шашлик та ставлю у духовку, як звичайний шашлик. До речі, окремо можна ще запекти на паличках якісь сезонні овочі, наприклад, кабачки або ж помідори. Вийде дуже смачно і соковито. Чоловікові під пиво заходить на ура. Жартує, що навіть на дачу не треба їздити. 

А які Ви знаєте методи? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector