Мені 50 років, раніше на ноги не могла встати, а тепер «літаю», як в молодості

Я довгі роки страждала на нестерпний біль в ногах, а вирішення знайшла лише тоді, коли мені виповнилося 50 років!

Але цей засіб дійсно ефективний, тому ділюся ним з вами. Біль мене почав мучити ще 10 років тому. Боліла зазвичай стопа: від кінчиків пальців до щиколотки. Все це супроводжувалося печінням підошви, а потім і п’ятковою шпорою.

Лікувалася я довгий час, але все це не давало результату. Мені здавалося, що я просто викидаю гроші та час на вітер. 

Згодом біль лише збільшувався і я взагалі не могла стати на ноги. А вночі довгий час не могла заснути. Вдавалося поспати декілька годин лише після того, як приймала знеболювальні препарати. Подруга мені радила обливати ноги холодною водою, але цього вистачало лише на 5 хвилин

Працювала я тоді в службі по обслуговуванню самотніх пенсіонерів та інвалідів, і був у мене під опікою один дідусь, Царство йому Небесне.

Він бачив, як я страждаю, і порадив парити ноги в молочній сироватці. Оскільки я вже пробувала різні методи, вирішила зробити і це. Мені вже не було що втрачати.

Прийшла ввечері з роботи та нагріла сироватку до такої температури, щоб мені було комфортно занурити ноги. Перелила в таз та опустила ноги. Тримала до тих пір, поки сироватка вже геть не стала холодною.

Я повитирала ноги паперовим рушником та одягла теплі носки. На моє здивування, спала я тієї ночі, немов немовля. Біль не зник повністю, але став терпимий. Зробила я цю процедуру  ще 3 вечори поспіль і забула про той кошмар, який мене мучив.

Тепер як тільки з’являється будь-який дискомфорт у ногах, одразу роблю ванночку для ніг з молочної сироватки. Може, комусь із вас теж допоможе цей засіб!

Вас часто турбує біль в ногах?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: