Мені 55 і ніяк не можу познайомитися з молодою дівчиною. А жити зі старою ніяк не хочу, набридло!

Пишу сюди, бо відчуваю, що у повному розпачі. Не знаю, куди звернутися за допомогою. 

Отож, мені 55. У старі діди не поспішаю себе списувати, відчуваю, що повен сили та енергії. З жінкою розлучився ще пару років тому. Зрозумів, що ми геть різні люди та нема ніякого сенсу жити далі. 

Хоча моя колишня жінка Жанна була молодша від мене майже на 10 років. Але у мене складалося враження, що я живу наче зі старою бабусею, чесно. Її цікавили такі дурні речі – город на дачі, консервація, розсада, вишивка та перегляд серіалів. 

Ще й одягалася, наче монахиня. Сірі, нецікаві светрики, штани чорні, не робила ні зачіску, ні макіяж. Тільки зав’язувала волосся у хвіст і все. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ну і я зрозумів, що поруч з такою жінкою не почуваюся щасливим. Ми розлучилися без скандалів та сварок. Правда, деякі друзі та родичі нас не зрозуміли, а діти взагалі припинили зі мною спілкуватися. 

Пошепки

Але проблема не в цьому. Я просто не можу знайти молоду жінку! На сайті знайомств пишуть одні клуші та старі шкапи. То якісь фотографії з дачі, з городу. Я не маю ніякого бажання з такими “господарками” спілкуватися. Нехай краще займаються у фітнесі, аби скинути зайві кілограми. Бо нагадують бегемотів. 

А от молоді дівчатка взагалі на мене увагу не звертають, не відповідають на листи. Хоча саме таку жінку я хочу – молоду, красиву, з ідеальною фігурою та зовнішністю. От з такими жінками я і сам почуваюся молодим чоловіком, повним сил та енергії. З ними цікаво проводити час та навіть робити подарунки. 

Я хочу приходити додому і бачити красиву жінку, а не стару бабу в халаті, яка пахне смаженими котлетами. Аби вона сміялася, розповідала веселі історії, ми б разом десь відпочивали. Бо я вже встиг від колишньої наслухатися і про варикоз, і про якісь рецепти консервації чи про те, як її дістала сусідка. 

Однак, такі дівчатка не сприймають мої почуття серйозно. Ми бачимося від сили раз на першому побаченні у кафе та все. Я пригощаю їх догорим вином та закусками, а наступного дня вони ж пишуть мені смс “у нас нічого не вийде”.

Як мені взагалі привернути увагу таких дівчаток? Хоча мені 55, але це не означає, що я маю себе у могилу закопати чи шукати стару бабусю. Хочу зустрічатися з 25-річними. Вона набагато красивіші, ніж жінки старшого віку!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector