Мені довелось розлучитись через кота! Можете не засуджувати. Ця тварина мені дорожча, за якогось там чоловіка

Можете сміятися, можете засуджувати, та для мене кіт дорожчий за всіх на світі. Рік тому я через свого Ваську з чоловіком розлучилась. Чоловіка дратувала моя любов до тварини. А я не розумію чому.

Васька в мене вже одинадцять років. Колись я його підібрала біля смітника. Хочете вірте, хочете ні, але цей кіт надзвичайно розумний. Коли мені зле він завжди ластиться, лікує. Коли я нервова – ніколи не лізе. Зранку мій пухнастик краще за будь-який будильник. На вечір він радісно зустрічає мене з роботи, чекає біля дверей, сидячи на моїх капцях. 

А шість років тому сталася взагалі неймовірна історія. Я живу старому фонді, маю піч і якось так сталося, що я мало не вчаділа. Васька відчув газ і почав голосно нявкати. Я тоді вже засинала і зовсім не розуміла, що коїться. Та кіт не заспокоювався, підняв мене і потягнув до дверей. Я відчинила, вдихнула свіже повітря і збагнула, що до цього зовсім спати не хотіла. Тварина врятувала мені життя.

Згодом я познайомилась з Олексієм. Ми зустрічались рік, а тоді розписалися. Він переїхав до мене і відразу заявив:

 – Це ненормально, що ти так любиш кота! Тварина не може бути дорожча за людей.

 – Чому це?

 – А що ти робитимеш, як він здохне?

 – Для мене це буде велика втрата. Васька не просто кіт.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

З кожним днем чоловік дедалі дужче ревнував мене до кота. Він вимагав, аби я не пускала тварину в ліжко. Казав, що це не гігієнічно, хоча кіт завжди там спав. А тоді якось я побачила, як Олексій вдарив кота, бо той витягнув їжу з миски. 

 – Будь ласка, не роби більше такого!

Пошепки

 – То може тобі я не потрібен взагалі? Кіт тобі дорожчий?

Він зчинив скандал. А наступного дня, коли я повернулась додому Васьки не було. 

 – Де кіт?

 – Пішов погуляти.

 – Ти що? Він домашній!

 – Самий з хати вилетів.

Я знала, Олексій навмисно його викинув. Цілий вечір шукала кота. А коли знайшла прийшла додому і сказала чоловікові забиратися геть. 

Мама стверджує, що я ненормальна і залишусь врешті сама. А я вважаю, що людина, котра не любить тварин – не здатна і на любов до людей.

Як гадаєте, правильно я вчинила чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector