Мені дуже подобаються люди, які мають нахабство бути щасливими

Бути щасливими – це не так просто, як здається на перший погляд. В сучасному світі – це справжня розкіш, адже далеко не всім вдається досягти гармонії й вміти задовольнятися тим, що нас оточує. Не усім вистачає сили духу, сміливості, ризику, а інколи й навіть мужності, щоб продемонструвати всьому світ це відчуття. 

Бути щасливим просто так, тільки тому що ти живеш – це виклик усім скигліям, яких, на жаль, більшість серед людей.

А якщо у вашому житті все шкереберть і ви все одно залишаєтеся щасливими, то готуйтеся до того, що люди сприймуть вас, як зухвалу особистість. Оптимізм і віра в те, що все буде добре, дратують інших. Лише справжні нахаби не бояться посміхнутися широко всім тим, хто постійно незадоволений. Все життя вони намагаються переконати нас, що щастя не існує, все це наша видумка… І не дивно, адже вони не можуть витримати людину поруч, яка на сьомому небі від щастя.

Деякі оптимісти намагаються донести скигліям, що бути щасливими – це круто, і не потрібно докладати багато зусиль для цього. Натомість чують відповідь:  “Так не буває”.

Однак я не хочу бути тим скиглієм. Я обираю – щастя тут і зараз, і хочу, щоб ви зробили це зі мною.

Ось прямо цієї миті, візьміть і увімкніть в собі стан ЩАСТЯ. Зробіть цей простий, але дуже важливий вибір.

Не треба шукати приводу, не треба аргументувати причину.

Річ у тому, що ми всі можемо не просто хотіти щастя, а бути щасливими. Однак вам потрібно вибирати сьогодні й кожен день саме цю опцію, а не придумувати собі нові проблеми й не зациклюватися на них.

Обираймо щастя разом! 

Чи вважаєте Ви себе щасливими? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector