Мені дуже важко прийняти рішення. Я фактично розірваюсь між чоловіком та матір’ю. Однак сестра висунула одну пропозицію, яка мені ніяк з голови не виходить…

Нещодавно чоловік поставив переді мною дуже категоричну вимогу: або я повертаюсь в сім’ю, або він подає на розлучення. Проте я геть в розпачі та не знаю, що робити… 

Коли я ще була молодою, я виїхала у місто. Спочатку на навчання, роботу, а потім вийшла заміж та залишилась тут жити. Батько залишив матір, коли я була ще малою, тому вона живе сама у селі. Я старалась якомога частіше навідувати маму, однак це не завжди мені виходило. Оскільки вихідні від роботи у мене були лише в суботу та неділю. Згодом після народження дітей я почала ще рідше їздити в село.

Проте все одно знайшла вихід: попросила шефа виконувати роботу дистанційно. Тому вдавалось і за дітьми доглянути й матір навідати. 

У мене також є ще сестра Катерина. Вона старша від мене на 6 років. Вийшла заміж й зовсім перестала цікавитись маминим життям та й про мене ніби забула. Сестру не цікавила родина, вона мала свої справи й на тому все. 

За останні 2 роки стан маминого здоров’я помітно погіршився, їй потрібен дбайливий та постійний догляд. Тепер я практично постійно перебуваю в селі з мамою, адже якщо ще раніше мама ходила з паличкою, то зараз навіть й те їй складно робити. Чоловік почав мені дорікати, мовляв, чого ходити за мамою маю тільки я, адже у мене є ще сестра. 

Тоді я вирішила в черговий раз зателефонувати до Катерини, щоб вирішити якось цю ситуацію. Однак те, що вона мені сказала геть в голові не вкладається.

– Мамі геть погано, їй потрібен максимальний догляд. Мені складно це робити самій, адже у мене теж є чоловік, діти, робота врешті решт. Сподіваюсь ти мене почуєш та зрозумієш.  —  говорила я сестрі.

Пошепки

– Вибач в мене немає часу навіть на ті балачки. Єдине, що я можу запропонувати це найняти доглядальницю для мами. — заявила Катя.

Сказати, що я була в шоці від її відповіді це нічого не сказати. Як таке можливо? Це ж наша рідна мама, яка нас виховала, а ми її залишимо на чужу людину ніби вона нам не потрібна? Ні, такого не буде! Я не зможу спокійно жити, тому краще вже буду я приїжджати. 

Проте на цьому історія не завершилась. Коли я запропонувала чоловікові тимчасово переїхати в село, щоб доглядати маму й не жити на дві хати, він мене відмовився підтримувати.

– Ні, або ти повертаєшся в місто до мене з дітьми, або обираєш свою матір, а я подаю на розлучення! Я більше так не можу — заявив Олег.

Це мене ще більше підкосило… Тепер я не знаю, що маю робити та як бути? Я люблю свою сім’ю, чоловіка, хочу їм також час приділяти, але поки є мама я не можу цього робити. Проте рідну мамулю кидати теж не хочу. Вона їхати до міста відмовляється.

Може все-таки погоджуватись на пропозицію сестри з доглядальницею?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector