Мені хочеться написати тобі, але цього ніколи не станеться

Якщо ти себе добре почуваєш, коли мене немає поруч, ну що ж, тоді і я спокійно обійдусь без тебе.

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.

Інколи, я дуже хочу зателефонувати тобі, почути твій голос, сказати тобі декілька слів, але більше такого не станеться, а знаєш чому? Тому що, ти вже давно розставив свої пріорітети.

Ти дав мені змогу зрозуміти, що твої почуття дуже відрізнялись від моїх. Я не можу змінити цього, як би мені не хотілось. Не можу випрошувати у тебе любити мене, приділяти мені увагу, проводити час. Я не збираюсь влаштовувати тобі істерики та плакати.

Я не буду ганятись за людиною, яка не робить жодного кроку мені на зустріч, яка спокійно може прожити без мене цілий день, не питаючись як у мене справи.

Жодна з моїх дій нічого не змінить. Ми не можемо повернутись в минуле й змінити наші помилки або ж стерти погані спогади. Звичайно, якщо раптом доля нас зведе десь у затишному кафе, то ми зможемо спокійно поговорити по душах, але не більше.

Найкраще для нас – це залишатись порізно. Ці стосунки не можна воскресити. Вони б знову завдали мені несамовитого болю.

Я не хочу тобі більше писати, тому що я змінилась. Я навчилась не реагувати на образи, спокійно реагую на все що було між нами, я навчилась контролювати свої емоції. Я навчилась не робити необдуманих проступків, тепер я думаю про наслідки та свої нерви.

Я не хочу піддаватись бажанням та тягнутись на зустріч тобі. Якщо я так вчиню, то заплачу дуже велику ціну: слізьми, болем, стражданнями. Я навчилась брати себе в руки. Я не буду слідувати своїм підсвідомим бажанням, тому що вони приведуть мене в нікуди. 

Я не буду писати тобі, коли п’ю вино. Я знаю, що наступного ранку я буду шкодувати про цей вчинок.

У мене в голові крутиться багато думок, так багато хочеться тобі сказати, але розумію, що ти не відповіси так, як мені б того хотілось. Ти не зможеш мені допомогти з моїми переживаннями, а навпаки, розкриєш рани на моєму серці, які й так заживають дуже повільно. Ти лише зробиш мені гірше, тому що я знову почну згадувати всі приємні моменти з тобою. Не хочу, щоб ти ускладнював мої спроби забути тебе.

Я не напишу тобі, тому що інші люди, які з’явились у моєму житті, показали, якого ставлення я дійсно заслуговую. І знаєш, вони допомагають мені забути тебе, відкривають мені очі на багато ситуацій зв’язаних з тобою. Вони показали мені, наскільки наші стосунки були односторонніми.

Ти просто не заслуговуєш, щоб я тобі писала. Кожного разу я тобі давала новий шанс, проте ти нехтував ними.

Колись, якщо ти все зрозумієш і напишеш мені повідомлення, можливо, я відповім тобі. Але зараз, я не буду робити жодного кроку тобі на зустріч. Я не хочу знову повертатись в минуле. Пробач, але ні!

А ви погоджуєтесь з написаним?

Lida
Популярне
Я зазирнув в сумку дружини і очманів! От так сюрприз мені кохана підготувала, нічого не скажеш

Я зазирнув в сумку дружини і очманів! От так сюрприз мені кохана підготувала, нічого не скажеш

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
– Луганск – не Украина! Там нам будет лучше! – кричав друг в 2014 році. Уявіть собі моє лице, коли я зустріла його в Тернополі через 8 років…

– Луганск – не Украина! Там нам будет лучше! – кричав друг в 2014 році. Уявіть собі моє лице, коли я зустріла його в Тернополі через 8 років…

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
– Зрадив тоді – зрадить і зараз! – запевняла подруга. Роки уявляла зустріч зі Степаном. Хотіла усім ризикнути заради нього

– Зрадив тоді – зрадить і зараз! – запевняла подруга. Роки уявляла зустріч зі Степаном. Хотіла усім ризикнути заради нього

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
– Як ти не покинеш дружину й дітей, мене більше не побачиш! Я хочу мати законний статус! – Кохана шантажує мене, а дружина й не підозрює

– Як ти не покинеш дружину й дітей, мене більше не побачиш! Я хочу мати законний статус! – Кохана шантажує мене, а дружина й не підозрює

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Я прожила рік з всиновленою дитиною та вирішила повернути її у сиротинець. Адже зрозуміла, що точно не буду щасливою матусею та не порадую чудове дитинство Іванкові

Я прожила рік з всиновленою дитиною та вирішила повернути її у сиротинець. Адже зрозуміла, що точно не буду щасливою матусею та не порадую чудове дитинство Іванкові

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Я вперше стала мамою в 53 роки. Та то ще квіточки – я уявлення не маю, хто батько цієї дитини

Я вперше стала мамою в 53 роки. Та то ще квіточки – я уявлення не маю, хто батько цієї дитини

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Переїхали з Харкова до свекрухи у Франківськ. Думала тут на нас чекає краще життя, але вже за тиждень хотілося тікати!

Переїхали з Харкова до свекрухи у Франківськ. Думала тут на нас чекає краще життя, але вже за тиждень хотілося тікати!

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Я виховувала дітей чоловіка як рідних, а на випускний старшого сина раптом з’явилася його біологічна мати. Затамувавши подих, я чекала на реакцію сина

Я виховувала дітей чоловіка як рідних, а на випускний старшого сина раптом з’явилася його біологічна мати. Затамувавши подих, я чекала на реакцію сина

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Гортала Фейсбук, як раптом бачу фото, де син одягає обручку своїй Жені. Мені очі на лоба полізли!

Гортала Фейсбук, як раптом бачу фото, де син одягає обручку своїй Жені. Мені очі на лоба полізли!

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Мама застерігала перед весіллям, що я з таким “чоловіком” щасливою довго не буду. І от минуло 14 років та я нарешті зрозуміла, що мама мала тоді на увазі. Шкода, що час повернути ніяк вже не можна

Мама застерігала перед весіллям, що я з таким “чоловіком” щасливою довго не буду. І от минуло 14 років та я нарешті зрозуміла, що мама мала тоді на увазі. Шкода, що час повернути ніяк вже не можна

Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Примітка редакції: матеріал підготовлено на основі історії, що обговорюється в мережі / звернення читача. Редакція не має незалежного підтвердження всіх обставин і не називає конкретних учасників або установ. Фото в матеріалі має ілюстративний характер.