– Мені мати сказала, що я її за свої гроші вилікувати повинен. Таки ж вона мене народила, виховала… То було б наче й чесно, – сказав мені чоловік Олег. У мене там аж очі на лоба полізли! З якого це дива я маю гроші на свекруху витрачати?

Так уже склалося, що моя мама і мама мого чоловіка – давні подруги. Вони і за одною партою сиділи, і на весіллях одна в одної гуляли, і нас, дітей своїх, звели до купи… Завжди вони разом були, що б там у світі не творилося. 

І от недавно моя мама потрапила в лікарню. Піднявся тиск, щось там із серцем не так… Сказали, треба лікувати, щоб не було тих клятих інсультів та інфарктів. Тільки ми вже наче з цим змирилися, як через два дні і свекруха з болячкою злягла! Лежала в сусідній палаті, суглоби почали підводити. 

То була для нас велика біда. Мами в нас ще молоді, активні, проблем у них ніколи не траплялося. А тут на тобі! Ну, нічого нам не залишалося, як провідувати їх, ліки купляти та розважати.

Я того раніше не знала, але таблетки зараз дуже дорогі. Мама і свекруха їх за свої гроші завжди купляли, але скільки ж тієї пенсії? 

– Ти поїдь до мене додому, – сказала тоді мені мама, – у мене там є заначка невелика. Під дзеркалом знайдеш конверт. Візьмеш, скільки треба буде. 

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Розказала я чоловікові, що треба до мами навідатися, аби ж забрати той конверт та накупити тих ліків.

– Ну, не знаю… Мені мати сказала, що я її за свої гроші вилікувати повинен. Таки ж вона мене народила, виховала… То було б наче й чесно, – сказав мені на те Олег.

Пошепки

У мене аж очі на лоба полізли! 

– Що значить “повинен вилікувати”? А нічого, що це лікарня приватна, а не державна, і ми й так купу грошей щодня витрачаємо! Це мені дуже подобається: моя матір сама собі все оплатити хоче, а твоя – з нас тягне останні гроші. Хіба ж це чесно, га?

Чоловік стояв, дивився на мене, не знав, що його й казати. А я зовсім не розумію позиції свекрухи! У нас же своя сім’я, свої витрати, проблеми. Може, нам ті гроші теж дуже треба! Вона ж знає, що не молодіє з роками. То могла б і подумати про заначку на чорний день, як моя мама. 

Що мене найбільше дивує – вони ж найкращі подруги! Як у таких близьких людей можуть бути такі різні погляди на життя?! Що робити з цією ситуацією – ще не вирішили. Якщо вже Олег надумає своїй матері ліки за наші гроші купувати, то нехай вже й моїй купляє. Але в нас тоді і копійки за душею не залишиться. Або нехай свекруха сама шукає, на що ті таблетки брати. Але не факт, що вона тоді одужає…

І що робити в такій ситуації? Бо йде діло до скандалу.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector