Мені ще здається, що свекруха спеціально приходить, коли нікого немає, щоб лазити в наших речах. Може, я себе і накручую, але дуже неприємно, коли в твій особистий простір так безцеремонно вторгається чужа людина

Я щаслива в шлюбі, одружилася з чоловіком ще 4 роки тому. Зараз ми вдвох виховуємо сина, якому нещодавно виповнилося 3 роки. Спершу після весілля ми орендували квартиру, а вже після народження малюка  переїхали до батьків чоловіка (мої живуть в іншому місті). Свекруха багато допомагала з дитиною, що дало мені можливість не кидати роботу. Перші пів року я все-таки була у “відпустці”, а потім вже виходила на пів дня на роботу. Вже рік, як син пішов в садок, і я працюю повний робочий день. Начальство оцінило такий мій підхід до роботи, тому я отримала підвищення.

Чоловік теж працював на двох роботах, і в 2020 році ми змогли взяти квартиру в іпотеку. Зробили косметичний ремонт і тут же переїхали. Чекати не хотіла, так вже мріяла опинитися в своїй квартирі, де ніхто не заважає і можеш робити, все, що хочеш. Але моїм мріям прийшов кінець! До нас почала навідуватися свекруха, і часто без запрошення. Чоловік віддав їй дублікат ключа, до слова, навіть не порадившись зі мною. Це мене дуже вразило, чому він прийняв таке рішення без мене?Свекруха може нагрянути в будь-який момент, без попереднього дзвінка. Відповідь завжди одна: «Проїжджала повз, зайшла цукерки залишити онуку, а не подзвонила, щоб нікого не турбувати».

Це дуже злить, психологічно важко, оскільки я навіть боюся залишити безлад, оскільки в будь-який момент може наглянути матір чоловіка.

Мені ще здається, що вона спеціально приходить, коли нікого немає, щоб лазити в наших речах. Може, я себе і накручую, але дуже неприємно, коли в твій особистий простір так безцеремонно вторгається чужа людина. Миє посуд, складає  розкидані речі, збирає дитячі іграшки. Їй здається, що таким чином вона нам допомагає, але мені це вже набридло. ті. Чоловік не розуміє, чому я дратуюся, адже мама приходить, коли нас немає вдома і, на його думку, нікому не заважає.

Ситуація складна і я не знаю, як її вирішити, щоб нікого не образити. На відкритий конфлікт зі свекрухою йти не хочу, але як донести, щоб вона припинила так навідуватися в наше житло?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector